Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van különbség belső működés,...

Van különbség belső működés, sebesség alapján a nokia n97 mini,5230,5800,5530 között?

Figyelt kérdés
Ugyanugy néznek ki (nagyjából), de mégis van valami sorrend ezek között a telefonok között hogy melyik a legjobb? Főleg az érdekelne h milyen a kijelző minősége, mennyire gyorsak ezek a telefonok?
2010. szept. 5. 13:29
 1/5 A kérdező kommentje:

a fehér n97 mini felé hajlok nagyon. van lehetőségem olcsóbban hozzájutni is. :)


A játékok gyorsan, jól futnak a minin?

2010. szept. 5. 13:39
 2/5 anonim ***** válasza:

N97 mini a legjobb és a legokosabb köztük, ez szerintem egyértelmű, viszont csak akkor vedd meg, ha ki is használod teljesen, különben pénzkidobás - játékra pl jó a másiik három is, elég jól vannak összerakva, hogy elmenjen rajtuk minden. Egyébkén marhára nem ugyanúgy néznek ki, ha egy kicsit is jobban megnézed őket - igaz, egy kaptafára tervezték az összes érintós nokiát, de azért vannak különbségek, nem is kevés: a másik hármon pl keresheted a qwerty-t, és írás köben mégiscsak jobb azt ütni, mint a kijelzőt.

Google megmondja mindháromnak a specifikációját, csak be kéne keresned.

2010. szept. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

igen tudom, már megnéztem mindent róluk és tisztában is vagyok vele h melyik telefon mit tud. A kinézetüket se ugy értettem persze a mini az egyetlen qwertys de azt ugy értettem h hasonlóak első ránézésre, és ugyanaz az oprendszer.


Csak sok olyat hallottam h a mini ilyen-meg olyan lassú és igy nem adok azokra a tesztekre ahol elmondják a sablondumát. Hanem akinek ezek közül a telefonok közül van 1 esetleg több azok miket tapasztalnak. Lefagy-e sokszor, milyen a kezelhetősége, dinamikus.. stb:)


Az n97 mini a qwerty szempontjábol nagyon tetszik, annyi vele csak a bajom h a nyitogatástol mennyi idő után kezd el labilissá válni? vagy h esetleg a felső és az alsó rész mennyire válik el egymástól..

2010. szept. 5. 14:12
 4/5 anonim válasza:
N97 minim van, tudok mesélni róla. Néha-néha van egy kis hatásszünet, de nem vészes. Rengeteg program, játék van hozzá, fizetős és ingyenes (persze letöltheted a fizetőst is...). QWERTY billentyűje meglepően kényelmes, gyorsan halad vele az írás. Nagy képernyője van, a feliratot is könnyen lehet látni filmeknél. Szétcsúsztatni egyébként nem olyan egyszerű, ha kapkodsz, technikásan kell csinálni. De azért vannak hátrányosságok is: nagyon idegesítő, hogy nem lehet levenni róla a vakut fényképezésnél. Ez gyári hiba, én még nem találtam megoldást rá. Nokia N97 és mini között fontos különbség lehet az OK gomb hiánya (a mininek nincs). Ez igazából csak nem rá tervezett játékoknál okoz kellemetlenséget. Pl. Gameboy emulátornál kell használni virtualkeyboardot, különben sok fontos funkció elvész. Néha-néha lefagy. Ezt főleg akkor teszi, amikor egyébként is valami csúnyaságot csinálsz. Szóval lazán megnyomod játék közben a lerakó gombot, amit sokszor rossz néven vesz. Meg tegnap túl gyorsan használtam az Opera Mobile-t és lefagyott kétszer is. De a gyári böngészővel nincs baj. Illetve alapvetően az a baj, hogy nincs rá olyan böngésző, ami Flashet le tudna játszani (Skyfire M.o.-n nem működik, a beépített csak youtube-ot játszik). A beépített videolejátszója jó, de csak egy formátumot játszik. Quickoffice program nagyon bejött, gyakorlatilag mini World, Excel és Power Point. Az Adobe Reader elég lassúcska, de van egy Alternate Reader nevű program, ami egész gyors PDF olvasó (és ingyenes). Kismillió zenelejátszó van hozzá (meg beépített is), ezzel nincs gond. Rádió is van. GPS-t még csak otthon használtam, szerencsére még nem kerültem olyan helyzetbe, ahol használnom is kellett volna. Amúgy az is jól működik. Ha szeretnél még pár dolgot tudni, szólj!
2010. szept. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi hogy ezeket leirtad.:) nézegettem róla videókat és azt vettem észre (ez már részletkérdés meg hülyeség:D csak meglepődtem), hogy tényleg akármibe belemegyek utána duplán kell kattintani hogy megnyisson valamit? ilyet még nem láttam:D


Amugy pont hogy a fényképezés, videolejátszás,filmnézés, zenehallgatás, és játékok ez az ami nekem fontos, és ezeket napiszinten ki is használnám, és igy h mondod hogy van h lefagy.. azért nem kevésszer.

Nemtudom annak mennyi alapja van, hogy olvastam egy forumon h elég sok mini tulajnak ki kell szedni az aksit meg a kártyát meg visszarakni mer csak ugy müködik a telefon tényleg ennyire nem birná a dolgokat?:S

2010. szept. 5. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!