Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont válasszak?

Milyen telefont válasszak?

Figyelt kérdés

2022 ősze körül szeretnék majd egy új telefont vásárolni csak egyenlőre még kérdéses a dolog.


Úgy tervezném hogy a telefont legalább 4 évig tartanám. Erre a célra maximum 120 ezer forintot áldoznék.


Ami nálam fontos lenne az okostelefonnál: min. 90 hz kijelző, egy jobb akkumlátor, egy jó kamera (nem nagyon értek hozzá, de szép fotókat szeretnék készíteni a mindennapokban), sztereó hangszórók és maximum 6.6 inch nagyságú kijelző.


Sok helyről informálódtam és a sokaság véleményét és a preferenciakörömet összevetve úgy gondolom hogy a Xiaomi Mi11 lite 5g egy jó válsztás lenne (leszögezném, hogy lehetőleg Xiaomit szeretnék).


A kérdésem, hogy szerintetek megéri megvenni hosszútávra? Vagy jövőben fog megjelenni ugyan ilyen jó telefon, hasonló árban és talán jobb tudással? Köszönöm.



2021. nov. 29. 22:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

2022 ősze még túl messze van ahhoz, hogy már most ilyenen gondolkodj. 100%, hogy fognak addigra megjelenni újabb és jobb telefonok 120.000 alatt. Ha 4 évre kell, akkor szerintem 2022 tavasz és 2022 ősz között megjelenő telefonból kell majd választani.


Mivel a jövőt nem látom, csak tippelni tudom hogy talán a Samsung galaxy A53 vagy A43 amit megéri majd megvenni (ha egyáltalán ez lesz a neve)

2021. nov. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Minden évben jelenik meg uj erosebb telefon, es ezek az eros telefonok nekik mar régóta megvannak és nem mostan gyártották csak próbálják a népről lehuzni a bőrt amennyire lehet mert kapzsik
2021. nov. 30. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!