Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket vegyem meg? IPhone...

Melyiket vegyem meg? IPhone XR 64GB vagy IPhone SE (2020) 128GB

Figyelt kérdés
2021. dec. 5. 22:49
 1/9 anonim válasza:
56%
Iphone XR
2021. dec. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miért,miben jobb ?
2021. dec. 5. 23:11
 3/9 markopolo021 válasza:
77%
Szia, te döntésed, az iphone xr-nek sokkal nagyobb az akkumlátor kapacitása, ezáltal sokkal tovább bírja. Az iphone se-nek kisebb a kijelzője szóval nem kell neki hatalmas akkumlátor kapacitása, szóval hasonló mint az xr, csak kisebb kijelzővel. Az XR processzor sebessége 15%-al gyengébb mint az SE-nek. Az SE iphone 13 a13-as procit tartalmaz. Véleményem szerint az SE sokkal gyorsabb mint az XR. Szerintem Iphone SE-t vegyél mivel gyorsabb, jobb mint az XR. Az iphone se-re sokkal több szoftverfrissítés jön, ezáltal azért is jobb. A tárhely kapacitása is magasabb az XR-nél és maximum egy 10-essel drágább. Én is iphone se2-t akarok venni, neked is azt ajánlom. :)
2021. dec. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Xr. Akkuidoben a duplaja.
2021. dec. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

xr nek valamivel jobb az üzemideje

gyorsaságba nem látsz különbséget

se 2020 nak a kamerába több porté módja van

meg az alap dizájn beli különbség

nem nagy dolgok , így mérlegelj

2021. dec. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az SE tovább fogja kapni a szoftver és biztonsági frissítéseket, ergonómiailag kényelmesebb, bár a méret egyéni preferencia kérdése. Kamerában túl nagy különbség nincs, igazából üzemidőben sincs hú de nagy eltérés, de az xr-nek azért tovább fogja bírni az aksija. Én mindent lantba vetve az SE-t választanám, inkább itt az a kérdés hogy kisebb vagy nagyobb telefont akarsz-e. Én ha lottót nyernék is egy 13 minit vennék, szóval nálam egyértelmű az SE a kettő közül.
2021. dec. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Végül SE lett,szerintem jól döntöttem.
2021. dec. 9. 16:33
 8/9 anonim válasza:
61%
Add el nem érte meg
2021. dec. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igenis,uram ! Már megyek is
2021. dec. 12. 06:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!