Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért romlik ilyen gyorsan az...

Gumicukor200 kérdése:

Miért romlik ilyen gyorsan az akku?

Figyelt kérdés

Iphone 11em van és júniusban kaptam

Már most 95%on van akkuja és nem tudom mitől romlik ilyen gyorsan

Hogyan tudnám ezt megelőzni?



2021. dec. 9. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Lassan kell tölteni (a töltőn 5V 1A legyen írva), nem szabad töltés közben használni, és 20% alá nem szabad engedni a töltöttséget ha nem muszáj. Ezen felül érdemes 80%-nál abbahagyni a töltést, és inkább gyakrabban tölteni.
2021. dec. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem május óta 100 %, pedig szarok rá. Nem én vagyok az eszközömért, hogy állandóan lesegessem hogy van, hanem a teló van értem. Majd észreveszem a teljesítményből, ha cserére szorul az akksi, addig kit érdekelnek a százalékok.

Egyébként naponta többször töltöm, volt hogy órákig 100 %-on felejtettem. Töltés közben most is nyomkodom, filmet nézek. Még csak nem is Apple töltőt használok, hanem Hama prémium, illetve nem 5V, hanem azt hiszem 18V.

2021. dec. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire használod a telefont? Napi egynél többször töltöd?

Tök felesleges lassan tölteni. több mint 2 éves 11 prom 91%-os... sosem volt mással töltve csak a gyári gyorstöltőjével (annyira régen vettem, hogy akkor még adtak hozzá töltőt :DDDD) A majd 3 éves 8+ meg 86%, azt meg 12W-os iPad töltővel töltöttem.

A 80%-ig töltés az tényleg nem árt. De ha sokat használod akkor mehet feljebb is, úgyis lemeríted hamar 80% alá.

A havi 1% romlás teljesen jónak számít. Ha ennyi idő alatt mondjuk 80%-osra romlott volna akkor azt mondom gariztatás, de a te akksidnak semmi baja nincs.

A megoldás: ne nézegesd!

Ezeket olvasd el:

[link]

[link]

2021. dec. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!🥰
2021. dec. 9. 16:10
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 94%-ról valahogy az istenért sem megy lejjebb az akku kapacitásom. 🤣 Hónapok óta annyi, miközben eléggé gyötröm szegény harcost (sima iXS), ráadásul vettem egy powerbankot is, ami 18W-al tölti, de nem. Nem csökken semmit. Volt, hogy csutkára lemerült többször is, a teljes feltöltés (100%) sem ritka.

De igazából nem is annyira fontos az az adat, az üzemidő nekem pont jó, ha meg mégis merül, akkor most már van powerbankom.

2021. dec. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!