Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidra van olyan applikáció...

Androidra van olyan applikáció ahol egy fotón kitudok jelölni egy adott színt és azzal rajzolni vagy a teret kitölteni, összemosni a színeket stb..?

Figyelt kérdés

2021. dec. 10. 01:14
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Én azon gondolkodtam, hogy van-e olyan alkalmazás, ami kijavítja a kreténeket, akik az elváló igekötőt hozzáragasztják a segédigéhez.

Sokkal hasznosabb lenne.

2021. dec. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Remélem szebben indult a reggeled és boldogabban az életed, hogy ezt ide írtad :) És természetesen köszönöm a hasznos választ, sok segítséget is.


Szerencsére mire tőlem megkaptad volna a pirosat, addigra már 0%-on volt a válaszod. ☺️ Úgy tűnik ez csak téged zavart! Egyébként hála Istennek ismerem a magyar írásbeli szabályokat, ne aggódj emiatt! Tettem is csak valószínű nem nyomtam erősen, és nem olvastam vissza. Amint feltűnt 01:14-kor írtam a kérdést és már fáradt, figyelmetlen voltam.


Üdvözöllek kretén! 😚

2021. dec. 10. 13:16
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Nézd, mindenki abban segít amiben tud. Én itt a nyelvi hiányosságokban tudtam, az androidban tapasztalatlan vagyok.


Még jó, hogy nem orvos vagy, és kortizont adsz adrenalin helyett éjszaka a sürgősségin. :)


A személyeskedésed és a piroskéz zene “füleimnek”, legalább tudom, hogy elérte a hatását és tanultál.


Az egód még magas, de ez nem az én dolgom, ahogy a tudásod nő, majd ez is alábbhagy. 🤗

2021. dec. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Még jó, hogy "csak" orvostanhallgató vagyok😂 ez egy hatalmas gól :)


Neked pedig az értő olvasást

kellene gyakorolnod. Ahogy írtam hiányosságom még mindig nincs, ami a helyesírást illeti. Tanulni maximum azt tudtam, hogy mindent olvassak vissza, ha kell az éjszaka kellős közepén is. :) úgyhogy köszönöm, rendes tőled! További szép estét! 😊

2021. dec. 10. 23:59
 5/5 anonim ***** válasza:

“ Neked pedig az értő olvasást

kellene gyakorolnod. Ahogy írtam hiányosságom még mindig nincs, ami a helyesírást illeti.”


Ezek szerint a helyesírással nincs gondod, viszont a logikus gondolkodással igen. :)


Amikor próbáltam a helyesírásban segíteni, még nem tudhattam, hogy nincs gondod vele.


A 3-as kommentem így is érvényes, semmi olyat nem mondtam, ami arra utalna, hogy nem értettem a 2-esedet.


Értsd, ha nem a helyesírásban segítettem, akkor abban, hogy legközelebb figyelmesebb leszel, mert eszedbe jut, hogy mit írt Nyelvtan Ignác legutóbb.

2021. dec. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!