Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Usb type c kábel mihez való?

Usb type c kábel mihez való?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy huawei töltőt de sajnos analfabéta vagyok hozzá mert fogalmam se volt hogy más feje is lehet, így természetesen nem jó a telefonomhoz 🤦

Ezt a fajtát mihez lehet használni?



2021. dec. 13. 10:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Telefon, tablet, laptop/pc ha van olyan port rajta, powerbank elég sok mindenhez. Amúgy ha úgy van vegyél másikat ezt meg rakd el, következő telefonod valószínűleg olyan lesz. Vagy esetleg vegyél egy c-type átalakítót 500forintért és akkor tudod ezt is használni.
2021. dec. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden máshoz jó, amin olyan aljzat van.
2021. dec. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen én is arra gondoltam hogy elteszem ha esetleg lecserélem a telefont lesz egy plusz töltőm. Sajnos egyik tabletnek se ilyen a bemenete meg telefonnak se pedig van egy pár itthon😄 Köszi a válaszokat! 🤗
2021. dec. 13. 10:12
 4/7 Morzsi007 ***** válasza:

USB egyik változata.

Van USB-A, ami a legelterjedtebb (hagyományos),

USB-B, ami négyzetes kialakítás, leginkább nyomtatókon és audio eszközöknél alkalmazzák.

USB-C, amivel találkoztál. Ezeken belül is vannak különböző fajtái.

2021. dec. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4! Igen köszi akartam is kérdezni hogy akkor milyen a 'normál' kimenet. Ezer hála ☺️
2021. dec. 13. 10:21
 6/7 anonim ***** válasza:

#5

Micro usb a hagyományos telefonos.

Amit a #4 ír az a gépeknél lévő usb szabvány, tudod mint a kábel másik fele, ami bemegy a töltőbe.

2021. dec. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6! Igen most hogy utána olvastam meg néztem a képeket tényleg micro usb. Nagyon szépen köszönöm a segítséget, ment mindenkinek a zöld!☺️
2021. dec. 13. 11:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!