Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Media Markt-ból megéri futárra...

Media Markt-ból megéri futárral kihozatni a telefont?

Figyelt kérdés

Vennék 160 ezeré egy új telefont media Markt-ból!az lenne a kérdésem hogy megéri megrendelni és kihozzák vagy inkább menjek be de az se biztos hogy van készleten! Plusz a kérdésem még hogy ilyenkor kapok garancia papírt vagy azt hogy intézik ha kihozatom futár szolgálattal? Valaki hozott már így ki telefont futárral? Garancia,minden rendben volt vele?


Köszönöm!!



2021. dec. 16. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Ha a neten rendeled, lesz 14 nap elállási időd.
2021. dec. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Ha neten rendeled, de az üzletben veszed át, akkor is.
2021. dec. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha gyártói garancia nincs rá, akkor a médiának 2 évet kell vállalnia. De én onnan nem vennék semmit. Akkor valami független webáruházból.
2021. dec. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az se biztos, hogy az áruházban meg tudod venni, mert nagyon sok terméket csak házhozszállítással lehet megrendelni, még az sincs, hogy a boltban veszed át.

Én okosórát, XBOX kormányt rendeltem tőlük futárral, de csomagpontra, postára, és minden oké volt velük, rendes számlával küldték mindegyiket.

2021. dec. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%

Karácsony előtt már nem rendelném még úgy hogy házhozszállítás csak ha nem a posta vinné házhoz biztosan


Inkább vedd át személyesen.

2021. dec. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megéri persze
2021. dec. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!