Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek 300...

Milyen telefont vegyek 300 ezer forint alatt?

Figyelt kérdés

Nincsenek nagy kikötéseim, csak átlagos dolgokra használnám.

-tárhelyből nem kell sok, 128 GB elég számomra

-jó kamerája legyen, ami kevés fényben is jól működik

-a méret mindegy, de inkább a kisebb telefonokat szeretem

-OLED kijelzője legyen

-és ami a legfontosabb, hogy tartós legyen, minimum 3-4 évig akarom használni, ha már ennyit kiadok rá. Az eddigi 60-80 ezres telefonjaimnak 1-2 év után minden bajuk volt.


2021. dec. 20. 00:37
 1/2 anonim ***** válasza:

iPhone 12 mini.


Nekem fél éve 11 van és imádom. Abban nem OLED, hanem LCD kijelző van, bár az is szép, nagyon jó minőségű. Ez az első telefonom, amitől nem fáj a fejem, ha huzamosabb ideig nézem.


Az Apple mellett leginkább a hosszú támogatás szól. 4-5 évig biztos kapsz frissítést. Én a kínaimra 2 évig kaptam, főverzióra csak 1 évig. Értékállóbb is az iPhone, mint a többi.

2021. dec. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
62%

Galaxy s21, kb 250k. Flagshipekre Samsung minimum 4 év biztonsági frissítést ad.

Ennyiért opció még az iphone 12 v 13 mini, de IOS-t leszámítva mindenben gyengébb, főleg fotókban.


Nem vagyok se android se iphone fan, szóval iphoneos hülyegyerekek lehetőleg ne kezdjék el irogatni nekem, hogy demerazájfonazsokkaljobbmindenbe.


Nem, nézzetek teszteket, a 250k körül kapható iphone modellek nem verik az s21-t. Ne fél milliós 13 pro maxokat nézzünk.

2021. dec. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!