Megéri az iphone?

Figyelt kérdés
Iphone 13 at szeretnék vásárolni, de megéri? Vagy milyen jó androidos mobilokat tudtok ajánlani ilyen árban?

2021. dec. 20. 19:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
10%

Megéri!

"jó androidos" pedig nem létezik! Még a mesében sem!

2021. dec. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%

1. Megjött az iPhone fanboy :D


Ha a pénz nem számít, akkor jó az iPhone, de ha van egy kereted, akkor inkább más telefont vegyél.

2021. dec. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
22%
Ha nem zavar hogy túl van árazva az adott teljesítményhez mérten akkor vedd, amugy meg ugyanazt a teljesítményt megkapod sokkal olcsóbban androiddal, max nem lesz rajta a harapott alma.
2021. dec. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%

Mire használnád?

Ha messenger,snap,insta akkor nem

2021. dec. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
9%
Nem vennék. Gyakorlatilag ott egy M1 procis macbook benne, és nincs rá macos, menjenek a francba!
2021. dec. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%
Az alap vagy a Pro Max? Én egy telefonért sem adnék annyit, amennyibe az új iPhoneok vagy a csúcs kategóriás androidos készülékek kerülnek. Van a családban Galaxy S21 Ultra, az a kamera tényleg odabsz de annyiért...
2021. dec. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%
Nekem biztos nem érné meg, biztos van olyan ember akinek megéri, de ez nem én vagyok.
2021. dec. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%

Kedves Kérdező!

Ez lenne az első almás készüléked? Ha igen akkor lehet hogy jobban jársz egy droidos telefonnal. Személyes tapasztalat. Ha neked fontos a hosszú szoftveres támogatás akkor jó vétel lehet az iPhone, viszont a javítások meg a kiegészítők horribilis áron vannak, legalábbis a hivatalos boltból és szervízből. Továbbá nincs sd kártyás tárhelybővítés, amilyen tárhelyes modellt veszed az marad, a barátnőm iPhone 12-je 64 gigás pár hónappal megjelenés után vette de már alig van neki szabad hely rajt. Ezenkívűl elég macerás zenét rakni a gépről a készülékre. Nemigazán lehet testreszabni, pl nem lehet beállítani, hogy mutassa az akkumulátor százalékát az állapotsorban meg ilyenek...


Attól függ hogy mire szeretnéd használni. Ha általános felhasználásra akkor nemigazán ajánlanám vételre.

2021. dec. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
48%

Amég nemvolt iphenom azt mondtam hülye aki ennyit kiad egy telefonra

Két éves lesz a 11-em, hibátlan

Legközelebb is csak apple

2021. dec. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
54%
Fater, a használtan vett öreg OnePlus 5-öm is hibátlanul működik éveket, a folytonos zoomról meg le tudok mondani tizedannyiért, főleg hogy a fő use case a mozgásban levő gyermek gyors elkapása csípőből fotózva, amiben kábé nulla a különbség telefon és telefon közt, mert ha nincs elég fény a gombostűfejnyi objektívba, akkor elmosódott lesz... Gyorsaságbaj viszont ezzel sincs, 6G RAM nekem, aki sose használ "nagy" játékokat, bőven-bőőven rengeteg. Tehát lövök több gyors képet, és lesz jó közte. Másban meg már tényleg telefon-telefon, talán annyi különbséggel, hogy én a Nova Launchert egyszer kifizettem, és azóta egy belépés-felrakás után minden új telefonomon a házi elrendezésem fogad, még a telepítetlen régi appok ikonjai is a helyükön vannak kiszürkítve. Így effektíve egyetlen nap az új telefon szindróma, mert pont szeretem átválogatni az appokat ilyenkor, és csak azokat felrakosgatni, amiket tényleg használok is. Rootolás, aztán automatikus hangfelvétel a telefonbeszélgetésekről, globális ekvalizer eléggé haladó pluszokkal (Viper), rendes tűzfal, globális hirdetésblokkoló... Nem, nem szükséges hülyének lenni, hogy százezrekért is pont almát vegyél, de azért hajlamosíthat eléggé.
2021. dec. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!