Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobilt javasoltok ha a...

Treafóház kérdése:

Milyen mobilt javasoltok ha a xiaomi redmi note 9 Pro-val meg vagyok elégedve De jobb kamera kéne mert ez nagyobb felbontásban is kinagyítva szemcsés lesz? Persze nem baj ha egy kicsit jobb a képessége azért az beleférne De lényeg hogy ez a mérvadó.

Figyelt kérdés
Lehet iPhone is, de árban az jó lenne ha nem sokkal lenne több mint 100...
2021. dec. 21. 09:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Mit vársz egy telefontól? 300 ezerért se kapsz sokkal jobb kamerás telefont. Fotózz Pro módban, RAW formátumban, és Lightroom-mal vagy Photoshop-pal sokat tudsz javítani a képeken.
2021. dec. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebben az esetben úgy jársz legjobban, ha megtartod a telefont és veszel külön egy fényképezőgépet.
2021. dec. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Muszáj telefonnal fényképezni
2021. dec. 21. 10:51
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A telefonos fotózásnak a kis szenzorméret a legnagyobb hátránya. Lehet csillió megapixeles, millió szoftveres javítással, a szenzora akkor is légypiszok nagyságú.

Ez amint nem egy néhány colos kijelzőn nézed, szembetünő, nagyításnál életlenedik, könnyen zajosodik a kép.

Magyarul nincs olyan telefon, amit keresel. Egy legócskább kompakt fényképezőgép is kenterbe veri ilyen szempontból az összes telefont.

Vagy kompromisszumot kötsz minőségben, vagy viszel magaddal egy fényképezőgépet, olyan nincs, hogy telefonnal KELL fotózni.

2021. dec. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Fényképezőgépről nehézkes felrakni netre. Persze lehetséges, nem azt mondom hogy nem lehet.
2021. dec. 21. 13:05
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem értem a problémádat. Netre, közösségi oldalakra miért nem jók a mobilos képek? Nekem Poco X3 NFC telóm van, u.az a kamera van ebbe is, mint a tiédbe. Szerintem egész jónak mondható.

Ha jobb képekre vágysz, akkor tényleg fényképezőgépet kell venned. Hardveraprón már 100 ezer körül kapsz egész jó gépet.

[link]

Azt meg ne gondold, hogy a végtelenségig nagyítható bármelyik fotó anélkül, hogy ne legyen pixeles.

2021. dec. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Olyan fotó kéne ami nagyítható
2021. dec. 21. 14:16
 8/10 anonim ***** válasza:

Kb minden újabb kamerán van bluetooth és wifi kapcsolat, beállítható, hogy automatikusan átmentsen mindent pl. a telódra akár.

Egyéb kifogás?

2021. dec. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ez még mindig macerasabb
2021. dec. 21. 17:41
 10/10 anonim ***** válasza:
Redmi Note 10, 108mp kamera.
2021. dec. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!