Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Durván betört a telefon...

Durván betört a telefon képernyője, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már régebben is be volt törve,de tegnap megint durvát csattant a konyhában és most már végig a képernyőn van egy hosszú fekete csík is, valamint a telefon néha totál megbolondul és irányítja magát,de ez addig nem volt míg be nem tört a képernyő.

Szerintem a töltő fészek is eltört benne mert nagyon lóg benne a töltő és akkor tölt csak,ha újra indítom, akkor sem mindig,szóval a telóm egy kicsit nagyon tönkre van jelenleg.


Ha elvinném szervízbe és cserélnének rajta üveget/fészket ez a probléma megoldódna vagy új telefonra van szükség?



2021. dec. 21. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tedd egy tál rizsbe... Viccet félretéve, a szerviz nyilván megoldás, a kérdés, neked megéri-e, de ezt csak árajánlat után tudod eldönteni. Bárhogy is döntesz, erősen javaslom egy ellenálló tok beszerzését, ha ennyire nem tudsz vigyázni a telódra. Esetleg vegyél strapafont, ha nem fontos annyira a kiemelkedő teljesítmény.
2021. dec. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem biztos megtudnák csinálni, csak az a kérdés, hogy megéri-e. Szóval alapból milyen árkategóriás telefon, mennyi idős... Mert ha már van pl. egy 2-3 éves középkategóriás telefon, akkor arra olyan sokat lehet nem éri már meg rááldozni. De igen, vidd el szervizbe, adjanak árajánlatot, aztán meglátod, hogy neked megér-e annyit az a telefon.
2021. dec. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem mindenféleképpen csereltesd ki a kijelzőt. Milyen telefonról van szó?
2021. dec. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Xiaomi Redmi note 5
2021. dec. 23. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!