Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Számít hogy az okosóra márkája...

Számít hogy az okosóra márkája nem egyezik a telefon márkájával?

Figyelt kérdés
Ilyet egyáltalán lehet hogy a két márka nem egyezik? Tényleg fogalmam nincs bocsi ha egyértelmű.

2021. dec. 21. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
20%

Attól függ. Pl Samsung okosóra csak Samsung telefonnal működik. De elég sok olyan okosóra van, ami teljesen más márkájú telefonnal is működik, akár android és IOS kompatibilis egyben.

Pl Huawei okosórát használtam Xiaomi telefonnal.

2021. dec. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Applr Watch esetén igen, mert azt csak iPhoneal lehet párosítani.
2021. dec. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Xiaomi-val megy a Honor Band az biztos, én ezeket használom együtt.
2021. dec. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Huawei illetve Xiaomi órái azok biztos platform független, mindegyikük saját alkalmazásukat használja, ami beszerezhető a Play Store-ban, iOS-en.
2021. dec. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Honor Bannd-em van, működött a régebbi Huawei telefonjaimmal, nagyon szépen. Most a telefon is Honor,(nem sokáig), és azzal ugye alapból normálisan kommunikál.
2021. dec. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
53%
Samsung okosórám van és Xiaomi telefonom. Tökéletesen működnek együtt. A Samsung appját letöltöttem és kész.
2021. dec. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!