Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valahogy lehet törölni a play...

Valahogy lehet törölni a play áruházból a keresési előzményeket?

Figyelt kérdés
Vettem egy Samsumg telefont egy mobilostol, ahogy eddig néztem minden előzmény törölve van,de a playboy áruház keresője millió előzményt feldob. Valahogy lehet ezt törölni?
2021. dec. 21. 23:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Playboy áruház :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2021. dec. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
OOo,ez a rohadt auto correct! Mindegy,így viccesebb:D
2021. dec. 22. 00:01
 3/4 anonim ***** válasza:
28%

Kilépsz minden fiókból majd nyomsz rajta egy gyári visszaállítást.


Elég sufni "mobilos" lehet, ha ezt nem csinálta meg, én inkább visszavinném neki, nehogy esetleg "talált" legyen.

2021. dec. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A play felhasználótól függetlenül jelenít meg gyakori keresőkifejezéseket, azok nem feltétlenül előzmények.

Azaz elkezdesz gépelni, és listáz találatokat. A sorrend az aktuális felhasználó, ha olyan találat nincs, akkor a követező az azonos régióbeállítással keresések, ha az sincs, akkor egyéb angol nyelvű.

Kilistáz 5 releváns találatot pc böngészőben, androidon 6-ot, képernyőmérettől függően. Ha van előzményi egyezés, azt elsőként jeleníti meg a találatok közt, és egy óra szerű szimbólum jelzi. Az egyéb találatot nagyító szimbólum jelzi.

Ha csak nagyítóst látsz, az természetes.

Ha órást, azokat el tudod távolítani a beállításokban. Az eltávolított előzmények nem azt jelenti, hogy egyáltalán nem fog többet feldobni mások előzményéből vagy találatból.

2021. dec. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!