Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményed az LG k,...

Mi a véleményed az LG k, Realme c, myPhone Prime vagy a Blackview okos telefonokról? Megéri valamelyiket megvásárolni, vagy nem olyan megbízható típusok ezek?

Figyelt kérdés

Igazából amire kéne, az telefonálás (nagy ritkán), internetezés, kép szerkesztés, youtube nézés, esetleg kisebb játékok futása.


Köszi előre is a válaszokat! :)



2021. dec. 22. 00:05
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Igazából egyik sem.


Még talán a Realme, mivel az OPPO alvállalkozása/leányvállalata, utóbbiról pedig elég sok jót hallani mostanában.


LG-t elvből nem veszek, a májfón és blekvjú, illetve hasonló szépségek, mnt pl. az Ilike, dodzsí, ulefón, stb, az ipari hulladék kategóriáját képviselik.

2021. dec. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1


Ettől féltem.. :(


A Realme-ről van tapasztalatod? :)

2021. dec. 22. 00:20
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Blackview P10000 Pro


Ez van nekem most,már öreg,de még él.

Ütésállóság ezerszer jobb,mint bármelyik másiknál,de ez sem bírta örökké.

Azért amit ez túlélt,abba már bármelyik más telefon meghalt volna azonnal.


Utánanézek,hogy van-e új blackview teló.

De az iHunt is megtetszett.

Valamiért tetszik,ha egy telefonnak nagy akksija van.

2021. dec. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Realme c21 árához képest jók a mutatói, de microusb 2021 végén???
2021. dec. 22. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
LG-ről úgy hallottam hogy a mobilpiacról kivonult már, vagy kivonul. Szerintem valami másra gyűjts, pl. valamilyen Xiaomi.
2021. dec. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Blackview strapatelóban elèg jó. Ha nem strapàt szeretnèl, akkor inkább egy Xiaomit válassz. :)
2022. jan. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!