Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem szinkronizálja az...

Miért nem szinkronizálja az icloud a kontaktokat?

Figyelt kérdés
Kedves Iphon-osok .Ti ebben nagyok vagytok .Segítsetek nekem kérlek .Van 2 iphonom amit használok ."céges"Ami a bajom ,hogy meg akarom cserélni a két telefont de a telefonszámokkal együtt .Szóval ,be van kapcsolva a Beállítások -iCloud-Kontaktok menü ,de nem akarja mindet szinkronizálni .Az az 401 kontaktból csak 83-at sikerült a másik telefonomon meg 320-ból csak 1-et! Hol van a hiba ,mit csináljak ,hogy minden kontakt meglegyen?!Köszönöm almások!
2021. dec. 22. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet hogy szimplán simkártyán/google accounton vannak a kontaktjaid és nem pedig icloud contacsba van mentve.

Ezen kívül a cégeshez is ugyanaz az apple ID van kötve? mert ha nem akkor nem fogja szinkronizálni

2021. dec. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Először is köszi a válaszod .Úgy van nekem ,hogy Beállítások -név@icloud.com-iCloud-Kontaktok (zöld pipa) És az összes céges rám van írányítva,tehát én kezelem .
2021. dec. 22. 11:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen de az hogy rá van irányítva csak vagy konkrétan az icloud contaktjaidba van beírva az nem ugyan az.

Ahogy mondtam ha google, microsoft vagy egyéb accountbóm szedi a telefonszámokat akkor a másik telefonon is be kell állítanod ezeket az accountokat.


Ha simkártya akkor meg importálni kell onnan a contactjaid közé.

2021. dec. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az AppleIDhez tartoznak a kontaktok, oda szinkronizálódnak. Ha a másik telefonon másik AppleID-vel vagy bejelentkezve akkor persze hogy nem fogod látni....
2021. dec. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!