Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy androidos telefont...

Vettem egy androidos telefont és nem tudom mit lehet vele még kezdeni,hogy ne merüljön ilyen gyorsan miközben van mikor egy-két nap hozzá sem érek.Tanács?

Figyelt kérdés

Másodlagos telefon,de az miért van,hogy feltöltődés másnap pedig már 80%-ot mutat,miközben hozzá sem értem. Amit tudtam beállított ám rajta. Internet sem fut rajta ha nem kell...fényerőt is lejjebb raktam... Van valami még amit lehetne állítani,ami nagyon zabálja az aksit? Energia takarékos mód sem elég neki..

(Samsung galaxy)


2021. dec. 22. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, konkrétan milyen telefon? Akkor biztos használtan vetted, mert ez az akkuteljesítmény ez botrányosan nem normális, ha újonan így működik.
2021. dec. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagyok benne, hogy ez nem normális. Én 2 éve használom a telefonom munkára és ha nem érek hozzá kibír 6-7 napot bőven.
2021. dec. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Újonnan vettem,használtat semmit sem szoktam megvenni.

Samsung galaxy a22

Most azt vettem észre,hogy 80%-ig lement,de mintha azóta lassabban menne le az a 1-2%,bár ma használtam közben így utána lement kerek 70-re,de nekem így is fura. Családtagomnak is ilyen telefon lett véve és neki is így működik...

2021. dec. 22. 17:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!