Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy kell rögzíteni egy hívást?

Hogy kell rögzíteni egy hívást?

Figyelt kérdés

Bejövő és kimenő hívásokat is szeretnék hangfelvevővel rögzíteni. Hol találok ilyen funkciót a telefonon? Xiaomi Redmi 9 AT.

Köszönöm



2021. dec. 22. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Azon a típuson nincs.
2021. dec. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még az sem biztos hogy törvényes ha nem hívod fel a beszélgető partnered figyelmét hogy rögzíted a beszélgetést!
2021. dec. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Keress ilyen appot.
2021. dec. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem törvényes a hívás rögzítése, de ameddig nem hozod nyilvánosságra addig senkit nem érdekel. Bírósági perben ezek felhasználhatóak ettől függetlenül. Figyelembe veszik őket.


Régen benne volt a funkció alapból az androidon, már kivették.

Külön app kell. Xiaomi mivel kínai nem foglalkozik nagyon holmi előírásokkal, így működni fog. Sok más gyártónál nem.

2021. dec. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem törvényes, de nem az a célom, hogy felhasználom őket, csak visszahallgatni szeretném.


Köszönöm a válaszokat, próbálok appot letölteni.

2021. dec. 22. 13:10
 6/6 anonim ***** válasza:
90%

#5 Túl van szabályozva. Csak leírtam mik a lehetőségek. Vannak helyzetek mikor igen is hasznos a dolog. És nem csak bírósági esetben. Nekem is jól jött párszor. pl fel kellett hívnom egy automatát ami általam nem ismert nyelveken volt csak elérhető.

Van ismerősöm aki érti, de csak egy telefon van nem fogok ezért másikat venni hogy rögzítsem mit vartyognak (pláne hogy előre nem tudtam) a túlsó felén ha már európai nyelven nem elérhetőek. Rögzítettem. Elküldtem a haveromnak ő meg lefordította nekem.

2021. dec. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!