Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Levegőbuborékok a telefontok...

Levegőbuborékok a telefontok alatt?

Figyelt kérdés

Az újonnan vett iphone xr telefonomhoz a kapott szilikon tok ami azt illeti elég levegős. Az lenne a kérdésem - mint nem hozzáértő - hogy azon kívül hogy csúnya lehet még valami mellékhatása ennek vagy egyedül csak a látvány?

Egyébként tervezek venni majd egy kicsit jobb minőségű tokot is



2021. dec. 22. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Fóliáról beszélünk? Csak mert nem értem a tok hogy lehet buborékos.

Mindenesetre az ujjaiddal lassan ki tudod nyomogatni a buborékokat, meg idővel jobb lesz magától is. Teljesen viszont csak akkor tűnik el, ha te tologatod el a buborékokat.

2021. dec. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Erről rakhatnál fel képet, mert el nem tudom képzelni, hogy lehet egy tok buborékos.
2021. dec. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az üveg hátlapos telefonoknál a sima víztiszta szilikon tokoknál szoktam ezt látni, azoknál amiken nincsenek apró szemmel alig látható lélegző pöttyök. Ahogy beszerzed a jobb minőségű tokot nem lesz ilyen.

Rövid távon nem lesz mellékhatása.

Hosszútávon, ha rossz minőségű (nem elég passzos) vagy nem átgondolt a tok tervezése pontszerű karcolások keletkezhetnek a hátlapon a tok és a készülék közé szoruló szennyeződéstől. 8-asokon és a 7-es JetBlack változatán látom ezt leggyakrabban.

2021. dec. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!