Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mért nem tudom átmásolni az...

Mért nem tudom átmásolni az alkalmazást az SD-kártyára?

Figyelt kérdés
az SD-kártya 64GB a tárhelye amiből legalabb 60GB szabad és amikor át akarom másolni az alkalmazást (kb 500MB)akkor utána azt írja ki, hogy nincs elég tárhely. (Samsung s7 a telóm)

2021. dec. 22. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
2021. dec. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
nem lehet átmásolni az appokat a kártyára
2021. dec. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

Pontosabban nem minden apot lehet átmásolni kártyára.

Korábbi Sony-m az új appoknál rákérdezett, hogy SD-re akarom-e.

2021. dec. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%

Már régen nem lehet áttenni alkalmazásokat az SD kártyára.


Maximum 1-1 alkalmazás bizonyos adatait lehet (Pl. HERE maps térképeit) , amit magán az alkalmazáson belül kell beállítani.


Neked is csak a szokásost tudom elmondani, miszerint minden saját adatot (kép, zene, videó, dokumentum, stb) pakolj át az SD-re, és az így felszabadult belső tárhelyre tudsz alkalmazást telepíteni.

2021. dec. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4


Igazad van. A Sony-Ericsonom -jó 10 éve- még engedett átpakolni egyes appokat SD-re, illetve már telepítésnél rákérdezett.

2021. dec. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!