Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Fog felszámolni a vodafone...

Fog felszámolni a vodafone kötbért ha szerződést hosszabítok annak lejárta előtt?

Figyelt kérdés

Nyáron hosszabbítottam az előfizetésem, vásároltam mellé készüléket is.

A weboldalon viszont ha picit drágább előfizetésre váltok akkor ismételten tudnék mellé telefont vásárolni. Ebben az esetben az új előfizetés megy tovább minden gond nélkül, vagy fizettetnek velem valamilyen kötbért? Előre is köszönöm!


2021. dec. 23. 09:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha drágább csomagba váltasz akkor nincs semmi díj. Örülnek neki hogy többet fogsz fizetni :)
2021. dec. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, de ugye a mobilt még nem fizettem ki, mivel az is részletre lett vásárolva! Akkor azt így nem hiszem, hogy lazán elengedik.
2021. dec. 23. 09:46
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

"Igen, de ugye a mobilt még nem fizettem ki, mivel az is részletre lett vásárolva!"

Fizeted tovább.

" Akkor azt így nem hiszem, hogy lazán elengedik."

Miért gondoltad hogy bármilyen okból elengednék?

"drágább előfizetésre váltok akkor ismételten tudnék mellé telefont vásárolni."

Annyi telefont veszel, amennyit csak bírsz. Az megint más dolog, hogy ugyanarra az előfizetésre egy időben nem adnak két készülékkedvezményt.

Nem tudom hogy miért harapózótt el ez az ügyfélszolgálat allergia, sokaknál komoly problémát tud okozni. A szolgáltató hatalmas költségeket invesztál az ügyfél kapcsolattartás fenntartásába, az ügyfél meg tudomást sem vesz róla.

Azt is a benzinkúton szoktad megkérdezni, hogy mikor érkezik friss kolbász a henteshez?

2021. dec. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%

Miért is engednék el? :D


A hűségidő nem a készülékre szól hanem az előfizetésre és a vállalt költségszintre. Tehát ha teszemazt moSt 5000 forint a havi díjad, akkor ennél kevesebb nem lehet az új előfizetés díja. (ha mégis, akkor jön a kötbér)


Fizetni fogod a drágább előfizut, a régi mobilod törlesztőjét és az új mobil töresztőjét is.

2021. dec. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Annak a telefonnak a díját továbbra is kell majd fizetned. Plusz mellé az újat. Bár nem lennék biztos abban, hogy valóban fognak adni pár hónapon belül újabb készüléket.
2021. dec. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Nem ilyen egyszerű. A drágább csomagra minden további nélkül felválthatsz, ha vállalod, hogy a hűségidő újraindul. De két telefont részletre nem fognak kiadni. Vagy ki kell fizetni a meglévő maradék részleteit egyben, vagy az új telefont kell egyösszegben kifizetni.
2021. dec. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%

A hűség lejárta előtt 2-3 hónappal már engedi a rendszer a hosszabbítást, a meglévő vagy annál magasabb csomaggal, illetve új készülékkel.


Telekomnál "menet közben" is lehet hosszabbítani, viszont ilyenkor kiszámolja a kötbért, és az esetleges kedvezményeket, majd ezt összegezve kiírja, hogy mennyit kellene fizetned.


A hűség lejárta előtt nem nagyon éri meg hosszabbítani

2021. dec. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam számoltak fel, nem sokat, de megoldottam azzal, h kifizettem az első készüléket.
2021. dec. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Vodafone Mobil Ügyfélszolgálat

Vodafone hálózatából, belföldről díjmentesen: 1788

2021. dec. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem először ki kell fizetned egyben a régi készülék hátramaradó részleteit, addig nem kaphatsz újat.
2021. dec. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!