Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell iphone 12 minin...

Hogyan kell iphone 12 minin kepernyofotot - es videot csinalni es hogyan kell kikapcsolni?

Figyelt kérdés
Tudom hulyen hangzik de nem tudom hogy kell kikapcsolni😂 ezelott iphone 5osom volt

2021. dec. 24. 12:59
 1/4 anonim válasza:
69%
Iphone 12 van nekem, de gondolom ugyanaz, nem? Halkitas gomb+lezaro gomb a kepernyofoto, videonal meg lehuzod a “menusort” es ott van egy kor, amibe van meg egy kor, megnyomod es csinalja a videot, megnyomod megegyszer es kikapcsol
2021. dec. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Képernyőfotó: a HANGOSÍTÁS gomb és a másik oldali gomb egyszerre röviden nyomva.

[link]

A képernyőfelvételt nem írom le, mert itt frankón le vín írva, olvasd el:

[link]

(megjegyzés: videóhívásról nem lehet felvételtkészíteni)


A kikapcsolás alatt mit értesz? Ezeket a funkciókat nem lehet kikapcsolni. Nem használod és kész.

A képernyőfelvétel leállíta úgy történik ahogy az elindítása: lehúzod a kontrol centert és tányomsz a kikapcsolássra. Utána a Fotók appban tudod vágni a videót hogy ez a mozzanat ne legyen rajta.

2021. dec. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
10%
Vicces h apuci vett neked egy 300.000 ftos telefont, de annyra hulye vagy h a googlet se tudod használni.
2021. dec. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
69%
Első vagyok, elnézést, nem tudom, miért halkítót írtam, a hangosító az valóban:)
2021. dec. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!