Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért tudnak viberen ismeretle...

Miért tudnak viberen ismeretlen emberek írni nekem?

Figyelt kérdés

Tegnapi nap folyamán lett letöltve a telefonra, és már háromszor átnéztem minden beállítást részletesen. Ma reggel teljesen ismeretlen számról érkezik újabb üzenet.


Mit lehet ezzel csinálni, hogy ismeretlen emberek akik nem szerepelnek a névjegyzékembe, azokon kívül más NE tudjon nekem üzenni??


Nagyon idegesítő :(


Köszi.



2021. dec. 25. 11:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"de azokat az embereket ismerem"


Itt az a kérdés, hogy gyakran beszélsz is velük, vagy évek óta nem tartjátok a kapcsolatot.

Mert én úgy jártam, jött az értesítés, hogy egy régi simerős feltette a vibert. Rá is írtam, mert vagy 15 éve nem tudtam róla semmit, és még a facebookon se láttam. Viber a nevet a telefonkönyvből veszi, de attól még a másik oldalon egy vadidegen személy lehet, és én is így jártam, mert már más használja azt a számot. Tesójára meg nem merek ráírni, háta olyan ok miatt nincs fenn ami tragikus.

2021. dec. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!