Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ki mivel védi apple watch-át?

Ki mivel védi apple watch-át?

Figyelt kérdés

Series 6 40mm- ről van szó.

Előfordult az analóg karórámmal is hogy néha néha nekiütöm valamihez.

Kinéztem egy spigen tokot, de ez szerintem csak “keret” a kijelzőt nem védi. [link]


Néztem hozzá ezt: [link]


De itt írják hogy tokkal nem kompatibilis.

Ti hogyan véditek?

Ezt néztem még a tokhoz, de nem tudom hogy jó lehet e: [link]



2021. dec. 27. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ruhaboltban dolgozok, sokszor neki utottem a watch 3-amat a vas polcnak, karcos is volt. Nyar elejen lecsereltem 6-ra, es rendelek ra mindig ilyen vedo lapot wishrol, amit linkeltel. Ugyan olyan, ugyan olyan jo, 1 lap nekem kibir olyan 2-3 honapot. Az oldala (meg) nem karcos, birja.
2021. dec. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Szirty ***** válasza:
8%
Én úgy kerülöm el ezt a problémát, hogy nem vásárolok ilyet :)
2021. dec. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

#2: tehat akkor gondolom telefonod sincsen, mert azt is le lehet ejteni, esetleg ”csak” megkarcolni. Vagy pl kabeles fulhallgatod, mert elszakadhat, vagy bluetooth-os mert kieshet a fuledbol.

Birom az ilyen okoskodokat….

2021. dec. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Szirty ***** válasza:
13%

"gondolom telefonod sincsen"


Tényleg nincs! Amit használok az a cég tulajdona (céges telefon) :)


"kabeles fulhallgatod"


Nincs. Sose szerettem a füleseket és nem is használok olyat.


"Birom az ilyen okoskodokat…."


Bírhatod azt amit elképzelsz ha egyszer nem hiszel a valóságnak...


Mellesleg azért nincs okos órám, mert van pár dolog amit fölöslegesnek tartok és ez éppen az egyik.

Tudom hogy én ettől maradi paraszt, begyepesedett kőbaltás, semmihez sem értő pénztelen elmaradott okostojás vagyok egyesek szemében, de ez van.

Nem, nem kell meggyőzni arról hogy mire jó az okos óra! :)

2021. dec. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is kirakat üveggel védem. Kirakaton túl van, az a tuti.


Viszont egy fólia, meg egy alap tok meg tudja növelni az ellenálló képességét. Különben elkerülhetetlen lesz hogy karcolódjon.

Ahogy egy mezei karóra. Bár ott a kristály üveg vagy zafir üveg az jóval nehezebben karcolódik. Ott erre kerámia bevonatokat használnak. Ami ellenálló de törik ha úgy van, és nem karcolódik...


Valamit valamiért.

2021. dec. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves Szirty!

Nincs ezzel semmi baj, hogy feleslegesnek tartod ezeket az eszközöket, vagy hogy nem használsz telefont. Te dolgod, csak azt az egyet nem értem, hogy akkor miért kell idelökni egy ilyen hozzászólást a kérdésemre. Nem az volt a kérdés, hogy ki vásárol okosórát, ha esetleg nem sikerült volna értelmezd. De köszönjük szépen, igazán építőjellegű!


A többieknek köszönöm!

2021. dec. 27. 20:30
 7/7 Szirty ***** válasza:
0%

"...miért kell idelökni egy ilyen hozzászólást a kérdésemre. "


Mert ez is egy alternatív válasz rá, mégpedig olyan amit nem vártál.

Ráadásul felháborít ami őszintén szólva szórakoztató.

Tehát én azzal védem az apple watch-okat hogy nem használom őket.

A hódokat meg azzal védem hogy nem vadászok rájuk. Igaz ez passzív védelem, de bizonyos szempontból védelem...


"...igazán építőjellegű!"


Szívesen!

2021. dec. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!