Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung A71 telefonom nem...

Samsung A71 telefonom nem jeleníti meg az SD kártyámon lévő képeket, hogyan lehetne orvosolni ezt a problémát?

Figyelt kérdés
3év után váltottam Samsung Galaxy J7 2017 típusú telefonról Samsung A71-re. A régi telefonomból átrakram a memóriakártyámat az A71-be, amin látszódik, hogy megvannak a képek/zenék, csak épp nem nyitja meg őket. Egy fénykép ikon jelenik meg egy felkiáltó jellel, ha megnyitok egy képet,ill. ha pedig zenét szeretnék lejátszani a memóriakártyáról, azt írja ki a telefon, hogy a zene lejátszása sikertelen. Hogyan lehetne ezt a problémát orvosolni?

2021. dec. 27. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Gépen lemented az SD kártyáról az adatokat, majd az új készülékkel megformázod.

Ezután már működnie kell.

2021. dec. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gépre is lementettem az SD kártya tartalmát, de a szamitógépen is ugyanez a helyzet. Ha megnyitok egy képet, nem jelenik meg semmi.
2021. dec. 27. 20:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem ír ki semmit?

Magát a kártyát PC-n nézve, látszik, hogy vannak rajta fájlok? (Nyilván kép)

2021. dec. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, látszik az összes mappa, a mappákban lévő fájlok..eredeti méretükben. 3-4-5 MB-os képek..
2021. dec. 27. 20:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Próbáld más jpg nézővel.

Nekem is vabnnak ilyen, máshonnan hozott képeim, a TotalCommander nem nyitja (szinte minden mást igen), IrfanWieval tudom csak megnyitni, onnan lementve már nyitja.

2021. dec. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!