Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone XR-nél érdemes az...

IPhone XR-nél érdemes az akkumulátor csere?

Figyelt kérdés

2 év 4 hónapja van meg a telefon, most 84%-os az aksija. Soha nem volt vele problémám, és nem is szeretném lecserélni, viszont már 5 óra leforgása alatt képes 100-ról 50%-ra merülni teljesen átlagos aktivitás mellett.

Érdemes lenne azt a 15-20 ezer forintot rááldoznom vagy nem javítana sokat?



2021. dec. 28. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"5 óra leforgása alatt képes 100-ról 50%-ra merülni teljesen átlagos aktivitás mellett."

Ez egész jó üzemidő! Szerintem várj még vele.

2021. dec. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy várj még vele.
2021. dec. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

80% körül már ajánlott azért, persze lehet vele várni de ez esetben már exponenciálisan romolhat az üzemidő egyik napról a másikra.

Csak annyit tennék hozzá hogy kizárólag hivatalos szervízben cseréld, elég sok elvileg megbízható helyen adnak utángyártott akkumulátort... Azoktól óva intenélek ha lehet.

2021. dec. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ameddig kihúzza a teljes napot, azaz reggel 100%-ról indulsz és csak este kell töltőre raknod, nap közben nem, addig fölösleges cserélni.
2021. dec. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

80% alatt ajánlják az akku cserét,mert instabillá válhat a készülék nagyobb processzorigényű terhelésnél.


Ha elégedett vagy a készülékkel akkor megéri az akkucserét,mert még jó pár évig támogatva lesz.

2021. dec. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!