Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Véletlenül hard reseteltem a...

Véletlenül hard reseteltem a telefonomat (OnePlus Nord) és azóta nem tölt be a messenger. Miért?

Figyelt kérdés
Csak tölt tölt és tölt de nem csinál semmit.

2021. dec. 28. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Hogy kell "véletlenül" hard resetelni egy telefont?

Amikor resetelsz egy telefont, megkér, hogy add meg a képernyőzár mintáját, vagy kódját.

Ha pedig fast bootból csinálod, akkor pedig megkér arra, hogy írd be, hogy "YES", megerősítés céljából.

2021. dec. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Hard resetet nem lehet véletlenül csinálni, szerintem más itt a probléma.
2021. dec. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát úgy, hogy bekapcsoltam a telefont és véletlen nyomtam mellé a hangerő szabályozót is. Aztán akkor véletlen kínaira állítottam a nyelvet és akkor.

De nem ez a kérdés.

2021. dec. 28. 19:17
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

#3


Hogy lehet véletlen kínaira állítani ? 🤣


Jó volt a buli? 😄

2021. dec. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Úgyhogy nem figyeltem mit csinálok.
2021. dec. 28. 20:03
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, bementél a beállításokba kikerested, rányomtál, és meg is erősítetted, mindezt "véletlenül".


Amúgy töröld le a messenger appot és újra, ha az se, akkor próbálkozz a Lite-al.

2021. dec. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!