Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Amazon/eBay-n melyik telefon...

Amazon/eBay-n melyik telefon a legjobb ötlet ami 100K alatt van? (Kamera számít csak és belső tárhely + RAM) Xiaomi Poco 3x Pro, Huawei Honor 20, esetleg más?

Figyelt kérdés
2021. dec. 28. 23:54
 1/4 Gugu Gabor ***** válasza:
Ötlet?
2021. dec. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

legjobb ötlet megvásárolni*

legjobb opció*

2021. dec. 29. 01:10
 3/4 nagytudos ***** válasza:
A felsoroltak közűl mindenképpen a poco x3 pro. Nekem is az van. Újabb szóval tovább kapsz frissítéseket rá. Akkumulátorban és prociban erőssebb. Több ram és nagyobb tárhelyel is tudod venni. Fótós képességekben kb ugyanazok, én nem amiatt vettem meg de úgy gondolom kielégítő képeket csinál. Ez most a Best-Buy telefon 100 alatt szerintem érdemes beruházni rá.
2021. dec. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 nagytudos ***** válasza:
De kamerán pl tudsz javítani egy gcam-al + egy megfelelően bekalibrált xml file-al
2021. dec. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!