Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem bootol be a telefonom?

Nem bootol be a telefonom?

Figyelt kérdés
Adott egy Huawei p30 lite telefon.A mai nap elment a térerőm és gondoltam újra indítom a telefont hátha utánna észhez tér..nem igazán sikerült.Miútán rámentem az újraindításra egyfolytában csak a huawei logóig jut el aztán kikapcsol és előröl kezdi majd újra kikapcsol ki be kapcsolgat magától de csak a logóig tölt be.Próbáltam hard resetet de hiába mert azt sem tölti be viszont olyankor másképp viselkedik mintha próbálná betölteni de mégsem sikerül majd újra kikapcsol és kezdődik előröl.Most várom hogy lemerüljön a telefon hátha sikerülne bekapcsolnom de ha valakinek van ebben tapasztalata örülnék ha tudna segíteni :) köszönöm
2021. dec. 29. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
bootloop...otthon nem fogod tudni megoldani
2021. dec. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 nagytudos ***** válasza:
#1 lehet hogy edl módban vissza lehet hozni csak kelleni fog egy gyári image.
2021. dec. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 nagytudos ***** válasza:

Megpróbálhatod pl ami itt le van írva


[link]


De olvastam hogy lehet hogy az alaplap ment tönkre olyankor nem tudsz mit tenni de azért próbáld meg ami le van írva a linken amit küldtem.

2021. dec. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3/3 az a baj hogy a számítógép nem ismeri fel hiába is próbálkoznék ilyesmivel de azért köszönöm a segítséget mindenkinek :) Viszem a gsm-be hátha ők megoldják pacsi nektek :)
2021. dec. 30. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!