Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Gyárilag vírusos ROM Android...

Gyárilag vírusos ROM Android van a Xiaomi Redmi Note 7 telefonomon?

Figyelt kérdés

Google Chrome-ba ha böngészek itt gyakorin is teljes ablakba be jön a hirdetés, de ha firefox-ba akkor nincs reklám.

Ha fájlkezelőbe vagyok vannak reklám bannerek de van ott is teljesen bejön egy reklám ablak.


Ki van kapcsolva a reklámok a telon de nem ér semmit.



2021. dec. 30. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Két problémád lehet:


A Miui-ban néha vannak reklámok gyárilag. Ez nem vírus, könnyen ki lehet kapcsolni.

[link]

[link]


A nagyképernyős reklámokat alapvetően egy-egy app dobja fel. Esélyes, hogy a böngésző az, nézd meg a beállításaiban a webhely engedélyeket. Ha a reklámot az értesítősávban látod, nyomj hosszan az értesítésre és az android megmutatja, melyik app küldte.


"Ki van kapcsolva a reklámok a telon de nem ér semmit."

Mármint hogyan vannak kikapcsolva?

2021. dec. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

“ Google Chrome-ba ha böngészek itt gyakorin is teljes ablakba be jön a hirdetés”


Ez nem vîrus, hanem google chrome feature

2021. dec. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Személyre szabott reklámajánlatok, most néztem meg és vissza kapcsolta.
2021. dec. 30. 22:39
 4/7 A kérdező kommentje:

"feature"


Az mi?

2021. dec. 30. 22:42
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a firefox böngészőnek alapból van reklámblokkoló funkciója és abban azért nem látod a hirdetést.

De teljesen normális ha néha bejön, ez nem vírus.


Az hogy egy alkalmazásban van e hirdetés, annyitól függ hogy a fejlesztő belerakta e.

Használj más fájlkezelőt amiben nincs, én az FX-et ajánlom.


Visszatérve a kérdésre, attól függ hogy mit veszel vírusnak, de szinte 100% hogy a Xiaomi gyűjti az adataidat.

Én, ha Xiaomi telefonom lenne, az első nap Custom ROMot pakolnék rá (lehetőleg valami AOSP-közelit), pont ebből az okból.

2021. dec. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Zene lejátszojában is van, volt párszor rá nyomtam mikor elakartam indítani a zenét.


Vannak még olyan telok ahol nincsenek reklámok?

2021. dec. 31. 11:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Samsung
2022. ápr. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!