Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretném megkérdezni,hogy...

Szeretném megkérdezni,hogy tudnátok-e olyan programot ajánlani nekem amellyel az sms-eket át lehet "pakolni" számítógépre? Létezik ilyen program?

Figyelt kérdés

Mert a telefonom kezd meghülyülni,szerintem a kétezer valahány száz sms miatt:S

Nagyon fontos emlékeim vannak jópár sms.ben,ezért lenne szükségem a programra.

Köszi


2008. dec. 14. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
ha Nokiád van PCSuite program kell hozzá,ha nem akkor sajna nem tudom:-(
2008. dec. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi.

Sajnos nem Nokia,hanem son ericsson p990i:S

2008. dec. 14. 21:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha viszont Sony Ericsson-od van, akkor My Phone Explorer-t ajánlom. a Sony ericsson oldalán biztos, hogy fent van a progi magyar nyelven is. csak kell hozzá adatkábel, infra, vagy bluetooth, amivel össze tudod csatlakoztatni a telót a géppel
2008. dec. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm,már telepítem is :)
2008. dec. 15. 17:27
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem akarja társítani a telefonomat:S

Légyszi segítsetek!

Mit csináljak?

2008. dec. 15. 18:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a p990i-t ismeri, csak egyébb gondjai vannak akkor így próbálkozz: nézd meg a vezérlőpult "Telefon és Modem beállításainál" (előtte csatlakoztasd a készüléket) melyik com porton csatlakozik a telefon. Azután hívd meg a "MyPhoneExpolert, menj a fájl, beállítások menübe, és állítsd ugyanarra a com portra. Ha ez sem segít akkor mást kell kitaláljunk. :-)))
2008. dec. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Már megvan,köszi szépen.

Tegnap mégis sikerült....nem tudom hányadszorra XD

Köszi mégegyszer.

2008. dec. 16. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!