Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek 200ezer...

Milyen telefont vegyek 200ezer forintig?

Figyelt kérdés

Tervezem egy ideje a telefon vásárlást, legalábbis pár hónapja. Jelenleg egy Xiaomi Mi9T Pro-t nyúzok megjelenése óta (ami nem most volt)... Ő volt az első Xiaomi telefonom és köszönöm szépen okosmobil téren elég is volt a Xiaomi Mi, Redmi, Poco meg a fenetudja még milyen eszközökből.

Már a Samsung Galaxy S21FE hírének felröppenése óta nagyon vártam ezt az eszközt hogy megjelenjen, és mivel a S20 FE sem indult sokkal 200ezer felett, gondoltam ez lesz a tökéletes telefon hiszen minden kritériumomat kielégíti... Aztán jött ma a megjelenés napján a hidegzuhany hogy 275000 Ft-tól kapható, amennyit határozottan nem adok egy telefonért.

Tehát ezt figyelembe véve szeretnék olyan telefont ami:

- MAXIMUM 6.4" kijelzővel rendelkezik, ennél semmiképp ne legyen nagyobb. Az hogy Oled vagy IPS, tulajdonképpen mindegy, lényeg hogy szép legyen.

- Legyen egy korrekt kamerája, nem kérem hogy Milc gépeket lekörözzön, de legyen egy korrekt legalább 1080p 60fps-t támogató, nagylátószögű lencsével is

legyen lehetőleg felszerelt

- Xiaomi és annak almárkái semmiképp ne legyen, igen tudom, Xiaomi fanok szemében én vagyok a hülye aki nem tudja ezt a BUG halmazt kezelni, sajnálom nekem nem jött be és nem próbálkoznék többet ezzel a márkával.

- Egész nap használom, Bluetooth fülessel hallgatok zenét, sokat netezek vele egy nap így lehetőleg bírja ki kb fél 7-től délután 4ig töltés nélkül :D

- Vezetéknélküli töltés nem lenne rossz de ezt tudom hanyagolni

- Fontos még a Dual sim és az 5G is.


Ha az van hogy van egy tökéletes, konkrétan közel minden opciónak megfelelő eszköz de az 10-20 ezerrel drágább a maxnál akkor még talán belefér.

Köszönöm a segítséget előre is!



2022. jan. 4. 19:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
44%
Használtan s10 5g változat
2022. jan. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
73%
Nokia 3310
2022. jan. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

#1 Jó ötlet lenne, de valóban, én hibám, elfelejtettem írni hogy csak es kizárólag új eszköz jöhet szóba. Attól függetlenül köszi a választ!


#2 🙃

2022. jan. 4. 19:40
 4/20 anonim válasza:
76%
Kérdező, a Nokia 3310-es az eddigi legjobb telefon amit használtam.
2022. jan. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Azt én elhiszem, de szerintem te is nagyon jól tudod hogy ez nem feltétlenül jó a jelen világban nekem :D Nem csak telefonálok a telefonon úgyhogy innentől kezdve eléggé kizárva :DD
2022. jan. 4. 19:51
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Iphone 12
2022. jan. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Újonnan, 200ezerért, iPhone 12? Mondd hol, szaladok érte azon nyomban :D
2022. jan. 4. 19:59
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
iPhone 13 Pro Max 1Tb☝️
2022. jan. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Itt szándékosan nem érti meg senki a nagyon max 220ezer forintos árlimitet?
2022. jan. 4. 20:40
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet, hogy 6,4 colos kijelzőméret alatt az iPhone modelleken kívül nem sok opció van, és azok is inkább az alsó, illetve a középkategória alján.
2022. jan. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!