Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Merül a telefonom akksija és...

Merül a telefonom akksija és nincs nálam töltő, viszont szükségem lenne rá a következő 2 napban. Ha beviszem a vodafone-ba, akkor ott rátöltenek nekem? Kell ezért fizetni, ha igen mennyit?

Figyelt kérdés
Kérdés fenn :) Köszi előre is.
2010. szept. 8. 09:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
1500-2000Ft-ért vehetsz töltőt ia bármelyikhez. Én azt tenném.
2010. szept. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Keresel egy használt mobilos boltot.

Vagy veszel töltőt egy ezresért, vagy megkéred hogy töltsék fel.

2010. szept. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hol vagy, hogy nem tudod feltölteni?

Ha a munkahelyeden (távol az otthonodtól), talán valakinél van, aki szívesen kölcsönadja, ha koleszban, akkor ott is kérhetnél pár órára kölcsön valakitől.

Használt mobilt nem vennék, mert lehet, hogy annak is kimerül pár óra alatt az aksija.

Nyugodtan bemehetsz a szolgáltatód egyik üzletébe, elmondod a problémád,és udvariasan megkéred az ügyintézőt, talán segít.

2010. szept. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 bp1985 ***** válasza:
Nem sok esélyt látok erre, hogy valahol fel fogják neked tölteni a telefonodat. 1000 ft-ért veszel egy utángyártott töltőt, azt tudod magaddal vinni mindig. Postán sem viszik el ingyen a levelet, vagy olcsóbban.
2010. szept. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2010. szept. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Közben vettem egy töltőt. Mivel kétlaki vagyok így nem kall majd a töltőt hurcolásznom.

2010. szept. 8. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!