Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan tudom letölteni azt a...

Honnan tudom letölteni azt a programot, ami bizonyos számok bejövő hívását letiltja és fut Nokia 5530as telón is?

Figyelt kérdés
Ugy tudom van vmi program ami, ha beirtsz neki egy számot és arról hívnak akkor foglaltat jelez vagy nem is tudom,de lényeg,h nem tud hívni engem. Remélem tudjátok miről beszélek! :) Köszi előre is!
2010. szept. 8. 11:52
 1/5 anonim válasza:
ilyen progit énis szeretnék Nokia slide-ra bocs az offért!!!!!!
2010. szept. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

najó, többször már nem piszkállak


:D

2010. szept. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

nokiaprogramok.hu-ról töltöttem le:Handy Blacklist


Le lehet tiltani ismeretlen számot(ami nincs a telefonkönyvben),magán telefonszámot és a telefonkönyvből bárkit.

Utána a naplóban látni fogod,hogy ki hívott,de ő egyből foglaltat hall.Külön értesítés viszont nincs,hogy hívott valaki a feketelistáról!

2010. szept. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

ez tök jó..csak a slide-ra nem jó:S

azóta keresgélek,de ha tudna valaki segíteni honnan szedjem megköszönném:D

2010. szept. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én egy egyszerű trükköt szoktam alkalmazni progi nélkül: akit nem akarok fogadni, annak csengőhangént némát állitok be. Akkor hivhat bármikor, nem hallom meg - csörögjön nyugodtan, és idegesitse ő magát :)
2010. szept. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!