Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vajon megéri az Iphone se...

Pálinkás Ádám kérdése:

Vajon megéri az Iphone se 2020 2022-ben?

Figyelt kérdés
2022. jan. 6. 16:26
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Relatív, nekem megérné.
2022. jan. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Nekem 8 van ami hasonló, én szeretem.
2022. jan. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És nem volt fura a 4.7 inc-es képernyő átló, amikor először fogtad a kezedben?
2022. jan. 6. 16:32
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem, ott az iPad ha mást akarok.
2022. jan. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
A pénzét megéri a telefon, abban már nem tudunk segíteni, hogy neked elegendő-e.
2022. jan. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%

Meg, tavaly még a sima SE is kapott frissítést ami ugye már 5 éves, android mikor ad ennyi időre frissítést? A vicc az hogy nemhogy az alap de a csúcs készülékeik se kapnak addig, az Apple mégis megadta az alacsonyabb kategóriásnak is.



Igen, megéri, sőt…:)

2022. jan. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

Ha IOS kell és ennyi van rá/ennyit szánsz rá, akkor meg.

Én pl azt a képernyő méretet és üzemidőt nem tudnám lenyelni ennyi pénzért, szóval a "megéri-e" kérdés relatív.

2022. jan. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%
Az egyik dolog amiért megvettem mert nem akartam ennél nagyobbat.
2022. jan. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
39%

6-os.

Az egy dolog, hogy mennyi ideig kap egy telefon frissítést, az a kérdés, hogy az a bizonyos frissítés mennyire lassítja le a telefont.

Nem véletlenül kell ésszel frissítgetni, mert a hardver állandó, de a szoftver a sok bővítményével már leterheli a telót ami ennek köszönhetően élvezhetetlenné válik.

Lásd. Az iphone 5s-t is szétbhaszták az ios 11 és 12-vel.

Ezeket a szoftvereket erősebb hardverű telókra tervezték, az egy dolog, hogy elfut a régieken is, na de hogyan..!

2022. febr. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak akkor ajánlom ha mindenképp IOS kell, egyébként nem. Miért? Mert a processzoron kívül minden elavult benne és szimplán nem alkalmas a készülék tartalomfogyasztásra. Egyszerűen túl apró és nem is szép a kijelző. Nem Oled. A kamerája megint csak nem a legjobb, bár azért nem nevezném feltétlen rossznak sem. Az a kérdés miért választanád a készüléket. Ha pusztán a mérete miatt akkor ok, vedd meg. Ha bármi más miatt akkor nem ajánlom. Hasonló áron ott a Galaxy S21 FE és az mindenben jobb.
2023. szept. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!