Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 12 mini mennyire...

Iphone 12 mini mennyire alkalmas tartalom fogyasztásra?

Figyelt kérdés
Mennyire kicsi az iphone 12 mini? Milyen rajta videót nézni,egy cikket olvasni,facebookozni,stb? Mennyire kicsi?Nem okoz gondot egy cikk elolvasása?Gépelés milyen rajta a kis mérete miatt? Akinek van,nem üt állandóan félre? Mennyivel rosszabb egy ekkora méretű telefont használni,pl egy 6 colos után?

2022. jan. 8. 03:33
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Teljesen jó telefon, azt, hogy neked kicsi lenne-e nem tudhatjuk, MediaMarkt-ba ki van rakva a teszt telefon, ott kézbe vehető.


Viszont, mindenképp negatívum, hogy új korán is, csapnivaló az üzemideje.

2022. jan. 8. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
néztem akksi teszt videókat,és pl egy iphone 11-nél,csak 1 órával kevesebb az üzemideje.Szerintem az nem olyan rossz.
2022. jan. 8. 07:39
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Én MediaMarktban fogdostam meg és nekem túl kicsi lenne, még a "mindössze" 6 colos telefonom után is, pedig az már kompaktnak számít manapság. Nekem nem lenne kényelmes mondjuk videót nézni, de ez emberfüggő. Édesanyám a 4 colos iPhone 5-tel is vígan elvan a mai napig, szóval... Szerintem nézd meg élőben, hogy neked esetleg mennyire lenne komfortos használni. Én pl. a 13 Pro Max-tól féltem, mert mindenki azt mondta, hogy batár nagy, használhatatlan óriás. Megnéztem élőben és egyáltalán nem ezt éreztem, furcsáltam is, hogy most komolyan ezt mondták hatalmasnak? 😅
2022. jan. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazából nekem a sima iphone 12 mérete lenne tökéletes. Megfogtam mediamarktban,és én is attól félek,hogy a mini már túl kicsi lenne. Az a baj,hogy a sima iphone 12 jóval drágább mint a mini,és akkor már ésszerűbb lenne a 13-at venni,mert az csak 20 ezer forinttal drágább,és dupla tárhely,legújabb processzor,fényesebb kjelző,stb...,de úgy érzem hogy nagyon nehezen tudnék megbarátkozni az átlós kamera elrendezéssel... De ha meg a minit venném,akkor biztos megbánnám hogy spóroltam rajta,mert 4-5 évre tervezek vele.Valószínű megbarátkozok a 13 kinézetével vaalhogy,és az lesz.Kíváncsi voltam hogy aki minit használ,annak milyen rajta böngészni,videót nézni.
2022. jan. 8. 08:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Várj,olcsobb lesz a 12 széria.
2022. jan. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Kinek mennyire... nekem nagyon rossz a szemem, úgyhogy messze elkerölöm az ilyen pici kijelzőket.

Akinek jó a szeme annak meg kb mindegy hogy mekkorán olvas.

Menj el egy boltba ahol van kiállítási darab és fogdosd meg. Máshogy nem tudod meg! Hiába mondjuk itt neked az okosságokat, csak a saját tapasztalat az ami alapján biztosan mondhatod, hogy jó-e neked.

2022. jan. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A mini kicsinek tűnik, de ha belegondolunk 5.4" nem olyan kicsi, iphone 8 ig ez a méret volt a legnagyobb amit iphoneba tettek. És Android telefonok többsége is kb 4 évvel ezelőtt ilyen méretűek voltak.


Szerintem cikkel olvasására, facebook, messenger stb teljesen jó kompakt méret, mondjuk órákon át youtube videók nézésére nem használnám, de hozzáteszem hogy 6.1" eset sem.

2022. jan. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem direkt kicsi telefon kellett volna, ezért el mentem meg nézni a 12 minit. Hát az nagyon kicsi de tényleg. El veszett a kezembe pedig nincs is nagy kezem! Így hát maradt a sima 12. Tökéletes :)
2022. jan. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!