Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha valakivel beszéltem viberen...

Ha valakivel beszéltem viberen, aztán ő évekkel később telefonszámot cserél, a régi számát pedig "újrahasznosítják", és egy teljesen idegen ember fogja használni, az idegen ember hozzáférhet a viber beszélgetéshez, ha visszaállítja a csevegéseket?

Figyelt kérdés

2022. jan. 10. 01:47
 1/5 anonim ***** válasza:
63%

Nem.

Elég kicsi az esély arra, hogy akihez a régi számod kerül, annak van hozzáférése a google fiókodhoz.

2022. jan. 10. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a gyanúm, hogy a telefonszám is inkább csak a regisztrációhoz kell, mert egyik ismerős szolgáltatót, és telefonszámot is cserélt, mégis megszakítás nélkül tudtunk beszélni, nem kellett az új telefonszámmal egyből regisztrálnia. Valamint ahogy az 1-es is írta, a beszélgetések meg a google drive-odban vannak tárolva, nem a viber szerverén, és még ott rejtve van.
2022. jan. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Na, mostmár értem😃

Köszi a válaszokat!🥰

2022. jan. 10. 22:18
 4/5 anonim válasza:
100%
Én olykor fiatal lányoktól kapok házikat és hívnak korizni, Rékának neveznek. Pedig férfi vagyok, nem szoktam válaszolni de érdekes, randon feltős számot használok. Szóval valami szinkron hiba előfordulhat, tapasztaltam ilyesmit.
2022. jan. 11. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha az illető erre nem figyel akkor biza simán az van hogy a szám mögött más lesz mikor írsz neki.

Ha megváltozik a száma de a fiókját viszi tovább akkor nem lesz ilyen gond.

Ha az új számnak új fiókot csinál akkor szintén így járhatsz.


Nekem elég sok ilyen döglött számom van akiken olyan képek és emberek vannak akikről azt se tudom kicsodák.

2022. jan. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!