Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek ez vicces? iPhone...

Szerintetek ez vicces? iPhone Közösségben találtam a többi lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy drága 4hónapos kiskutyám nagyon jó játéknak találta az Apple Watchomat, amíg itthon volt egyedül és elég durván adott a képernyőnek... Nem tört be, tökéletesen funkciónál, viszont esztétikailag... inkább nem is folytatom. Tudtok esetleg olyat, ahol mondjuk csak az üveget cserélik? A kijelzőcsere sajnos nem érné meg... több kerülne a hús, mint a leves. Válaszokat és segítséget előre is köszönöm! Szép estét mindenkinek!


2022. jan. 10. 17:23
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
😃😃😃😃😃😃😃😃
2022. jan. 10. 17:24
 2/14 A kérdező kommentje:
Ez marhára vicces szerintetek?
2022. jan. 10. 17:26
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Kizart hogy az uveget kulon cserelni lehessen, azon is csodalkoznek ha a kijelzot lehetne.
2022. jan. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Lehet ujat kell vegyel
2022. jan. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%

Laminálva van az érintőüveg és a kijelző, technikailag lehetséges, gyakorlatilag viszont egy szervíz sem fogja vállalni.

Max otthon ha te csinálod:

https://www.youtube.com/watch?v=PZYWzsB_yfA


Amúgy nem tudom mitől lenne ez vicces? Megrágta a kutya OK.Mondjuk azt se tudom hogy nem tört be a kijelző

2022. jan. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
Öhm... hahaha...?
2022. jan. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Hát ezen semmi vicces nincsen. Azt mondjuk fel nem tudom fogni ésszel, hogy egy 100 ezres órát mi a jó francért hagy bárki olyan helyen, ahol a kutya simán eléri...
2022. jan. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
2022. jan. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
44%

Anyádnak nem lesz vicces se apádnak ha még otthon laksz fiacskám mert nem xarják az emberek a pénzt főleg ilyen hülye kütyükre :D

Egy Ft nem sok annyit nem adnék ilyen butaságra

Van egy telefonom,ennyi.Nem értem minek még az okos óra is?Ja mert divat :D

Sok ilyen eszetlen van mint te kérdező ne aggódj :D

A telefon okos meg az óra is csak a fejetek üres XD

Hány éves vagy?15?

2022. jan. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%
Csak azt nem értem, hogy hogy került a kutya szájába az óra....
2022. jan. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!