Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei p30 lite telefonhoz...

Huawei p30 lite telefonhoz tudok-e párosítani MIband5 okosórát? Ha nem akkor milyen okosórákat tudnék párosítani vele? Köszönöm ha válaszoltok! :)

Figyelt kérdés
Gondolkodom rajta h veszek egy okosórát. Egy ilyen lehet lenne is eladó. Csak nem tudom pontosan h kompatibilis e a 2.

2022. jan. 11. 00:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, hogy mindegy milyen okosórát veszel, mert elvileg kompatibilisnak kell lennie a kettőnek egymással.

Kivéve abban az esetben, ha Apple órát akarsz Huaweiel. Úgy tudom, hogy azok csak Appleval kompatibilisek.

2022. jan. 11. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Az öcsém és a barátnőm nem tudta használni a Huawei óráját a xiaomi telefonnal, de fordítva nem tudom működne-e.
2022. jan. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Működik, csak a hozzá való appot kell letölteni. De Huawei-hez jobb Huawei vagy Honor órát venni.
2022. jan. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tudsz párosítani, én is úgy használtam a Mi Band 3-at.

Mi Fit app kell hozzá.

2022. jan. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!