Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet okostelefont...

Hogyan lehet okostelefont tönkretenni úgy hogy ne maradjon feltűnö nyoma?

Figyelt kérdés

Pl a víz az akkumulátoron meglátszódik ez így már nem jó

Pl azok a régi csuszkás telefonok ott elvágtád a flex kábelt és kész nem lehet látni csak ha szétszedett de ha csak az akkumulátort szeder ki az teljesen jó



2022. jan. 12. 22:30
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Kiment a divatból a mobilod, igaz? Tönkre kell vágni, hogy anyád vagy apád megvegye az aktuálisan divatban levő legdrágább modellt... Ha mobilt veszel, magadnak vedd. Ne a sok gyökérnek akarj megfelelni, akik csak akkor vesznek emberszámba ha ez meg az van neked.
2022. jan. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A szülők se hü..lyék arany bogaram. Ha nyafogsz hetekig egy új telefonért, amit nem kapsz meg, majd pedig varázsütésre elromlik a telefonod, akkor szerinted mit fogsz kapni? 2 nagy pofont, meg a létező legolcsóbb telefont.
2022. jan. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarsz tönkretenni valamit ami tökéletesen működik? Más a két kezét összetenné egy okostelefonért....
2022. jan. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

2G re cserélném mert ennek már sok baja van pl az ekrán a széttörik a hőkülönbségre kint volt olyan -1,2 fok bevittem a szobába és a kezemben láttam hogy kezd repedni

Ezért nem is akarom eladni nem csesznék ki mással

Elvittem az üzletbe ahol vettem ott azt mondták hogy ilyen lehetetlen én azt biztos leejtettem


Visszatérve nem vágyom többet okostelefonra nem hogy a legújabb és legdrágább modellre


Nekem tökéletesen megfelel az egyszerű gombos telók


Amúgy 20 éves vagyok a szüleim legutóbb 10 éve vették nekem telefont

2022. jan. 13. 07:36
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Ez aljas dolog lenne. Vagy mondd meg nekik nyíltan, mi a bajod, vagy keresd meg az árát az újnak.
2022. jan. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Minimum 4g-re cseréld ha új telefont szeretnél a 2g és 3g hálózatokat elvbe lekapcsolják a közeljövőben!
2022. jan. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Magyarul garanciális problémád van, csak ők azt mondták, hogy szerintük nem gari probléma, hanem leejtetted?


[link]

2022. jan. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
beteszed a mikróba, elég neki két másodperc.
2022. jan. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
23%

“2G re cserélném mert ennek már sok baja van


Visszatérve nem vágyom többet okostelefonra nem hogy a legújabb és legdrágább modellre



Amúgy 20 éves vagyok”



Szerencsére nincs veszve a generációm a Z és se az Alfa generáció. :) Szuper.


Bár sajnos idén a 3G-t le fogják kapcsolni nagy valoszínűséggel, utána meg a 2G-t. Akinek 2G, vagy 3Gs van, nem tud rámenni a hálozatra akkor. A 2G még marad egy ideig, de a 🤡 nagyon erőltetik ezt az Új Világrendet, aki fejet hajt nekik az meg is érdemli. Mondjuk ezt már hangoztatom egy ideje, a chippel, de mindig lepontoznak.

2022. jan. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Állj neki internetes fórumok leírása alapján kirootolni.


Garantált lesz a "siker" XD

2022. jan. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!