Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mièrt nem lehet normálisan...

Mièrt nem lehet normálisan háttèrkèpet beállítani Lenovo tableten?

Figyelt kérdés

Vettem egy új Lenovo tabletet. Gondoltam testreszabom, ès beállítok egy hátteret. Addig nem is volt baj, míg ugyanazt a kèpet használtam zárókèpernyőhöz is. Fekve teljes kèp volt, állítva pedig a közèpső mező.


Amikor ezen változtatni próbálok, ès különböző háttèr ès zárókèpernyőt akarok beállítani, az utobbinál, ha állítva használom, nem a közèpső mező, hanem a szèle lesz a kèpnek.


Akkor is így van, amennyiben ugyanazt állítom be mindkettőre elöször (ilyenkor jól működik. A kèp közepe a zárókèpernyő állítva) ès az egyiket megváltoztatom. Ebben az esetben átugrik/megváltozik, ès a kèp közepe helyett a szèlèt mutatja.


Már nagyon megszoktam amit a règi ezközömön használtam kèpet, ès zavaró. Nem tudom, hogy esetleg más is találkozott e ezzel a problèmával, esetleg van e megoldás rá?


Remèlem èrthetően írtam le a problèmát. Ès előre is köszönöm a normális válaszokat



2022. jan. 12. 23:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!