Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyiért tudom eladni a...

Mennyiért tudom eladni a telefonomat?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy Iphone XR telefonom. A jobb felső sorkánál egy csíkban betört a képernyője. Az akksi. Kb.89 százalékos. Kb mennyit érne ezekkel a hibákkal? Váltás miatt feleslegessé vált.

2022. jan. 13. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
De hát nem azt szokták mondani hogy az iphone érték és strapabíró?
2022. jan. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
#1 de és ez igaz is :)
2022. jan. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Olyan 41 ezer a kijelzőcsere, és az aksicsere meg olyan 25 ezer az iSAMURAI oldalán. Az eladási ár attól is függ, hogy mekkora tárhelyű modelled van. Én speciel ilyen törött képernyős telefonért max 30 ezret adnék, mert nem 2 forint a javítása... A RENDO.hu olyan 31 ezet ad érte ha hálózatfüggetlen a teló


Vagy eladod alkatrésznek az is egy opció

2022. jan. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Isamurai egy retek,oda ne.
2022. jan. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az akksi még csak-csak eladható így, de a kijelző az nem... 50-60 ezerért hirdesd meg, hátha kell valakinek így (ingyen postát ajánld fel!). Ha nem viszik el, akkor javíttatás után 90.
2022. jan. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
90 ezerért.. Persze, ki ad már ki egy használt,szervízelt telefonért ennyit? Amugy megnéztem, specifikációihoz képest tipikusan túlárazott típus.
2022. jan. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!