Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudok sehogysem fiókot...

Nem tudok sehogysem fiókot váltani messengerben, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ma, amikor Facebookból nyitottam meg a messengert, nem a rendes fiókomba dobott be, hanem egy másikba, amit a laptopomon használok, és azzal nem is voltam bejelentkezve a telefonomba. Próbáltam fiókot váltani, de nem fogadta el a jelszót, és amikor új jelszót cseréltem, akkor azt írta ki, hogy ismeretlen hiba történt. Sok fontos beszélgetés van abban a fiókban, valaki tudna segíteni?

2022. jan. 13. 21:32
 1/2 anonim válasza:
Töröld a Messenger alkalmazás adatait. Utána jelentkezz be.
2022. jan. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Mármint úgy értem h minden alkalmazás beállításainál (a tárolás résznél) van gyorsítótár ürítés, és adattörlés. Az adattörléssel tudod törölni az alkalmazás adatait, és így olyan lesz mintha most szedted volna le a play áruházból. Ezután beírod a bejelentkezési adatokat, és azzal a fiókkal belépsz.

Lehet jobb ha törlöd az fb alkalmazás adatait is. Vagy ha nem találod akk töröld le ezeket, és rakd fel újra.

2022. jan. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!