Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik cég gyártja a legroszab...

Melyik cég gyártja a legroszabb telefonokat a világon?

Figyelt kérdés

Cubot, Umidigi, Ulefone, Myphone, Xiaomi, Homtom, Vívo, Oppo, Doggee, Ilike, Krüger&Matz, verne, Meizu, Qubo, Oukitel, Blaupunkt, Catapillar, Doro


Közülük melyik az amelyik kiemelkedik. Vagy van még olyan jelenleg is árusított legenda amit kihagytam?

A Xiaomit azért írtam bele. Mert 2 Xiaomi telom volt eddig és ezekkel volt a legtöbb gond. Még rosszabb volt mint a doggee. Pontosabb Xiaomi Redmi 6A és xiaomi redmi note 9. Amikkel meg sosem volt az az IPhone, Samsung és a Huawei el is csak az Y6 volt kicsit lassú. De legalább olcsó is volt. Ezek között a gyártók között némelyik telo meg pofátlanul tularazott



2022. jan. 14. 06:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%
Az Oppo nem rossz. A mostaniak pláne!
2022. jan. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
85%
Catapillar az egy általad kitalált márka?
2022. jan. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
91%

Volt Windows Phone-os Nokiam, kevés volt rá a játék, de elégedett voltam vele.


Volt egy Xiaoim, az sem volt rossz, de az akkumulátor gyorsan meghalt.


Volt egy Samsungom, jól bírta, de 1,5 év után nagyon belassult.


Most egy iPhone-om van, eddig oké. Eddig a Xiaomi-val volt a legtöbb baj, lassú volt meg gyorsan meghalt.

2022. jan. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
93%
Anyum folyton szenved az olcsó Xiaomi telefonjával. Nekem mindig közepkategóriás Samsung volt, sosem volt vele komoly problémám. Szerintem ez kategóriától függ, egy 40 ezres telefon sosem lesz hibátlan csúcsszuper.
2022. jan. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
70%
Nekem 6 eve xiaomi van, mar a masodik telefont nyuzom es semmi baja. A tobbi csaladtag iphonet meg samsungot hasznal, egy rakas xar, allandoan szervizbe vannak.
2022. jan. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
92%
Sosem volt a samsunggal problémám, mivel vannak szervízben, megkerdezhetem?
2022. jan. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
79%

5 nem azért, de miért kell egy telefont szervizbe vinni? Nekem 2012 óta a 20 ezer forintos samsungtól az iphone 6s-ig volt minden, de sosem kellett szervizbe vinni.


Van egy fanatikus ismerősöm, ő pl az 5s-től nem hajlandó megszabadulni a a mai napig, ő egyszer volt szervizben 6 év alatt. Akksit cseréltetni. Az meg alap.

2022. jan. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
88%

Nekem volt pár xiaomim ZTE meizu meg pár ilyen. Soha nem kellett szervizbe vinni.


Miért kellene ?

2022. jan. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
82%
Doogee x95 is teljesen jó. Vagy volt kubotom is. Nyilván nem egy erőgép egyik sem, de ezért az árért nekem teljesen jó. Amit soha nem vennék az az alcatel. Sok márkásabb telefon nagyon túl van árazva, a beleharapott almáról meg már nem is beszélve. Utána kell olvasni bizonyos típusoknak, videókat nézni. Nem lehet általánosítani
2022. jan. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Gondlom azt hitte, bejön itt is az az autókupec duma, hogy mindig szervizben áll a szomszéd verda.
2022. jan. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!