Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az üvegfóliát ha óvatosan...

Az üvegfóliát ha óvatosan felszedem a kijelzőről vissza lehet még egyszer ragasztani?

Figyelt kérdés
Valahol egyszer láttam egy videót ha nem passzol felhelyezésnél vissza lehet szedni csak vigyázni kell a porral és egyszer még fel lehet ragasztani a kijelzőre.Igaz ez?

2022. jan. 17. 11:55
1 2
 1/14 Ypszilon1980 ***** válasza:
79%
Fel lehet, de sok esetben nem sikerül, ez mindig aktuálisan derül ki.
2022. jan. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Már úgy érted,hogy törés nélkül nem lehet felszedni vagy vissza ragasztani nem lehet utána?A mobil boltos olyan balfasz volt,hogy félre ragasztotta a fóliát fekete kijelzőn nem is látja az ember,hova teszi mert ezeknek milliméter pontos a két széle.
2022. jan. 17. 12:23
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
Hát ha nem nyomtad még rá, akkor megpróbálhatod. De ha már rányomtad a kijelzőre, és már rendesen, fixen rajta van, akkor már szerintem ha csak nem lett nagyon rosszul rárakva, akkor hagyd, ahogy van.
2022. jan. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

3/


Úgy van rajta,hogy jobb oldalt bele lóg a kijelzőbe bal oldalt meg látszik,hogy az a pár milliméter a jobb oldalra kéne pont a kijelző szélére.Csak idegesítő,hogy jobbról beljebb van mint a látható rész széle.

2022. jan. 17. 12:30
 5/14 Ypszilon1980 ***** válasza:
Hát ja az kókler munka. Ha nem törik el, akkor esetleg visszatehető.
2022. jan. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

látod ennyire félre ragasztották

[link]

2022. jan. 17. 12:35
 7/14 A kérdező kommentje:
Bánom,hogy nem csak meg vettem és nem én raktam fel.Én mindig úgy rakom fel,hogy nem sötét kijelzőre hanem közben pl fehér háttér vagy ilyesmi van rajta,hogy látszanak a szélek aztán szépen óvatosan hozzá igazítom.
2022. jan. 17. 12:36
 8/14 Ypszilon1980 ***** válasza:
Hát igen, nem vészes, de akkor is gáz.
2022. jan. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Mindegy szerzek egy másik fóliát aztán meglátom,azért nem ezt várná az ember ha fizet valamiért.
2022. jan. 17. 12:45
 10/14 anonim ***** válasza:

Nade miért fizetsz olyanért, amit jobban meg tudnál oldani? A gsm-es tróger pont szájbafossa, hogy hogy áll a fóliád. Egy sima 9H-s fólia hazai webáruházakban is olcsó, vegyél többet és a matrica-papíros módszerrel hajszálpontosan lehet a helyére tenni.

https://www.youtube.com/watch?v=Ahr80plert8

Egyébként, ha leveszed, poros lesz, nem lehet normálisan visszatenni, de megpróbálhatod hisz úgysem fogod sokáig nézni :)

2022. jan. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!