Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iCloud fiokom latja mas?

Az iCloud fiokom latja mas?

Figyelt kérdés
Mi is az iCloud pontosan? Lattam egy terkepet ,amihez fotok vannak csatolva hely es ido szerint. De ugye ezeket nem latja senki nyilvanosan? Nem osztottam meg,de ez ugye nem latszik masnak? Csak nekem? Pl semmilyen kozossegi oldalon,illetve mas telefonrol nem tudjak megnezni?
2022. jan. 18. 21:52
 1/7 anonim válasza:
Persze. Az eccarvú bármit lát ami telefon.
2022. jan. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az iCloud az Apple felhőszolgáltatása, az AppleID rész.

Akkor lehetséges hogy látja más ha másik eszközön ugyanazzal az AppleID-vel vagy bejelentkezve. Vagy abban az esetben ha megosztod a dolgaidat, helyzetedet.

Hol láttad a térképet?

- A fotókat is meg lehet nézni térkép nézetben

- meg az eszközeid helyzetét is meg lehet nézni.

2022. jan. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A galeriamban lattam a terkepet. Rengeteg fotonal ir helyet ahol keszult. Negyzet alakban jelenik meg es ha ramegyek tobb fotot mutat. Ugye ezeket senki sem latja? Mert eleg gaz a fejem nemelyiken :,D
2022. jan. 19. 00:27
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem látja senki, csak te.

Azok a fotók nincsenek is az iCloudon fent ha nem kapcsoltad be a feltöltést, csak a telefonodon vannak meg.

2022. jan. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mellesleg ezeket magamnak csinalom es nyilvan vannak gaz kepeim (direkt hulye fej,viccelodesbol) vagy amik tetszenek,viszont annyira nem,hogy megosszam. Szoval amiket magamnak keszitek. Pl.: mosolygos kepek…. Utalom a mosolyom,ezert nincs is ilyen kepem a kozossegi oldalaimon, de magamnak meghagytam egyet mert fogfeherites utani selfie volt. De szornyen all a vigyor. Csak emleknek hagytam meg..
2022. jan. 19. 00:30
 6/7 A kérdező kommentje:

4.

De ha fent lennenek sem latna az aki nincs bent a fiokomban?

2022. jan. 19. 00:30
 7/7 anonim ***** válasza:

NEM LÁTNÁ!!!! NEM4!4!!!

hát hányzor kell még elmondani?!??

2022. jan. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!