Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most megint változtat valamit...

Most megint változtat valamit a Telekom a feltöltős szolgáltatásával kapcsolatban ?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet hogy pont a tegnap hívott fel engem a Telekom és mivel hogy siettem nem hallgattam végig a ( természetesen gép által felvett ) automata üzenetet , de a lényeg az hogy most attól tartok hogy megint azt akarják eljátszani hogy csináld ezt, azt meg amazt mert különben megszüntetjük a számodat ...



Azt kötve hiszem hogy arról lenne szó hogy alig van pénz az egyenlegemen , hiszen akkor SMS-t szoktak küldeni , továbbá azt sem hiszem hogy újra kéne egyeztessem az adataimat mivel azt már a múlt hónapban megcsináltam ...


Egyébként meg pont most látogattam meg a honlapjukat és nem láttam semmilyen ilyesmivel kapcsolatos információt ott feltüntetve , szóval azért határoztam el azt hogy kirakom ezt a kérdést , hátha tud itt valaki valamit erről ...



#mobiltelefon #Telekom #feltöltős mobil szolgáltatás #DOMINO SIM #mobil telefon csomag #mobil telefon szolgáltatás
2022. jan. 20. 16:07
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Akinek iPhone-ja van annak nem kell aggódnia, mert az iPhone tökéletes védelmet nyújt a Telekom ellen is!☝️
2022. jan. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Máskor hallgasd végig és megtudod miért hívtak.
2022. jan. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!