Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Január végén lejár a 2 éves...

Január végén lejár a 2 éves hűségidőm a Telekomnál. Mi történik, ha nem hosszabbítok hűséget? Maradnak a tarifák ugyanúgy? Érdemes lehet váltani más szolgáltatóra? "Meghálálják, ha átviszem a számomat"?

Figyelt kérdés
Tudom, minden mindenhol le van írva, aki ráér, személyes történetet, ha leírná, megköszönném.

2022. jan. 20. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmi, marad minden ugy. Pontosabban engem eleg sokszor, hivogattak, hogy kossek uj huseget, de alltam a sarat vagy 3-4 honapig, mert telefont is akartam toluk venni huseggel, de gyujtogetnem kellett meg.

Ez 1 eve volt, nem tudom, hogy jelenleg mukodik-e meg ez igy.

En mar a letezo osszes szolgaltatonal voltam, nekem a telekom jott be eddig a legjobban, mind az ugyintezes, mind a szolgaltatas teren, igy en semmi penzert nem valtanek, amig ennyire jok. A telefonszamom amugy szamhordozasos, semmi bonyodalom nem volt vele, amikor a vodatol hoztam at.

2022. jan. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

marad minden úgy ahogy most van ha nem csinálsz semmit.

Érdemes a telekomnál szétnézni a díjcsomagok között, mert lehet hogy van ugyanannyi pénzért több szolgáltatást adó csomag, vagy ugyanez ami mosz van csak kevesebbért.

Az össze-vissza hordozást sosem értettem. Ha találsz is minimálisan olcsóbb tarifacsomagt, nem éri meg szórakozni a váltással.

2022. jan. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
minden marad a szokásos, leszámítva azt, hogy új telefon vásárlására akarnak rávenni (ami megéri, mert akár az is előfordulhat, hogy ugyanannyit kell majd fizetned, mintha nem vennél telefont, csak ha a réginek semmi baja, akkor valamilyen szinten ez pazarlás)
2022. jan. 21. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
62%

" lejár a 2 éves hűségidőm a Telekomnál. Mi történik"

14 éve nincs hűség a szerződésemen. A díjcsomag amit használok, már vagy 9 éve megszünt. Időnként hívogattak hogy váltanom kell, vegyek telefont, mert kurvára kedvezményes meg a kivezetett díjcsomag miatt váltanom kell, stb. De nem kell amúgy, csak nekik az a jó ügyfél, aki le van kötve 2 évre, mert akkor garantált a bevétel. Amikor elkezdenek hívogatni, akkor nyomok egy ügyfélpanaszt, azzal egy időre lecsitulnak. Most egy bő éve nem zaklattak megint.

Általában a kedvezményeket úgy szabják, hogy a végén többet fizetsz.

[link]

2022. jan. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!