Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan rakjam át a fotóimat...

Hogyan rakjam át a fotóimat telefonról pc-re?

Figyelt kérdés

Van több mint 30 000 fényképem, főként képernyőképek és betellítették már teljesen a telefonom, át szeretném őket gépre rakni, de sehogy nem megy.

Próbáltam már usb-n is, wifin is, de sehogy nem sikerül.

Informatikai szakon vagyok, úgyhogy nem tartom hülyének magam a témában, de sehogy nem megy.

Androidot használok.

Van valakinek valami ötlete?



2022. jan. 21. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy feltöltöd drive-ban,vagy egyébb felhőben,és úgy szeded le,így nem működik?
2022. jan. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Drive. Én így csináltam az enyéimmel.
2022. jan. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 menta34 ***** válasza:

Én úgy csinálom, hogy PC ill. NAS - ezeken van írható megosztott könyvtár.

Androidra pedig fel kell tenni az "X-plore File Manager" -t (ingyenes) ez total commander szerűen működik és be lehet csatolni a hálózati meghajtókat. Aztán wifi-n másolás/áthelyezés. Aki picit ért a norton (totalcommander) logikához az imádni fogja ;)

2022. jan. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
USB kábelen engedélyezni kell a fájlátvitelt telefonon. Vagy bluetoothon küldd át (a laptopok wifi kártyáinak nagy részében bluetooth is van, csak be kell kapcsolni valamelyik F gombbal, vagy nézd meg a tálcát, hátha be van kapcsolva és ott van már az ikon).
2022. jan. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szirty ***** válasza:
49%
Én mobilon a total commandert használom erre LAN pluginnal.
2022. jan. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!