Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi és hogyan történhetett az...

Mi és hogyan történhetett az okostelómmal: Tegnap (reggel v. koradélelőtt) elnémította saját magát...nem jelezte sem a messit, sem a vibert, se az SMS -t..se a hívást....pedig fontos hívást vártam....?

Figyelt kérdés
Én biztosan nem némítottam le....Nem volt lenémítva globálisan ..csak a beállításoknál a hívások, emlékeztetők, értesítések részen volt a kék csík 0-ra húzva (vagyis nem volt kék csík).
2022. jan. 21. 23:49
 1/2 Robbbi ***** válasza:

Milyen telód van?

Milyen márka, melyik OS van rajta? IOS, Adroid, v. (Bada, Symbian, Windows) stb, mert így ha ezeket megírod, sokkal könnyebben fognak tudni válaszolni Neked.

2022. jan. 22. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Xiaomi Redmi note 7.....Androidos.....(MIUI....)
2022. jan. 22. 02:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!