Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Bravomobil vélemények?

Bravomobil vélemények?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Telefon vásárlás előtt állok. A bravomobil oldalon van raktáron olyan telefon amilyet szeretnék. Véleményeket szeretnék kérni a boltról. Vásároltatok már onnan? Ha igen, milyenek a tapasztalataitok?

Választokat köszönöm!



2022. jan. 22. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én vásároltam.

Rendesen megkaptam a készülékemet, és tisztességes árat fizettem érte. Szóval nekem nem volt vele bajom.

2022. jan. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kedves kommentelő!

Eredeti és magyar nyelvű volt a készülék?

Sajnos ismerősöm másolatot kapott egy másik oldaltól online rendelés után, s ezt én el szeretném kerülni.

2022. jan. 22. 21:21
 3/5 anonim válasza:

Szia,


én rendeltem tőlük iphone 13-at egy hétfői napon, csütörtökön délelőtt meg is érkezett. Kedden hívtak még egyeztetni is, hogy szeretnék e hozzá ezt-azt, emailben is értesítettek a szállításról és olcsó is volt. Én nagyon elégedett vagyok. :) A telefon sérülésmentesen, jól csomagoltan érkezett, minden rendben vele.

2022. márc. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azóta már megrendeltem és 3 napon belül meg is kaptam a hibátlan S21 készülékem! :)

2022. márc. 20. 07:38
 5/5 robiszalka válasza:

szia!! senki ne vásároljon tőlük !!!! a pozitív hozzászólásokat ők írják!!!!

csalók!!!!!!!!!!!!!!

2022. ápr. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!